Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na którym metinie gra najwiecej osób /?


polop0123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie bylem dawno na Xenoxie ale Polecam Argentusa (wszystko tak samo jak na Xenoxie tylko wiecej rzeczy odbugowanych)

 

a co do tematu to NetMetin (jak Technik im nie wylaczyl serwera xD) to gralo 1200+ osob ogolnie juz jest data ponownego wlaczenia tego serwera

Opublikowano

nie bylem dawno na Xenoxie ale Polecam Argentusa (wszystko tak samo jak na Xenoxie tylko wiecej rzeczy odbugowanych)

 

a co do tematu to NetMetin (jak Technik im nie wylaczyl serwera xD) to gralo 1200+ osob ogolnie juz jest data ponownego wlaczenia tego serwera

Startuje od nowa ponieważ tylko na starcie jest największy zarobek tak więc wiadomo o co chodzi.

 

Xenox upadł na dno jak dla mnie a co do innych serwerów easy na tą chwile nie znam żadnego.

Opublikowano

Startuje od nowa ponieważ tylko na starcie jest największy zarobek tak więc wiadomo o co chodzi.

 

Xenox upadł na dno jak dla mnie a co do innych serwerów easy na tą chwile nie znam żadnego.

 

nie startuje na nowo :D wszystko wraca spowrotem tak jak bylo :P polecam wejsc i posluchac co Majch3r gadal na filmiku https://www.youtube.com/watch?v=K-ZPW76beX8&feature=youtu.be

Opublikowano

Jeśli szukasz czegoś na miesiąc, góra dwa to invoria ewentualnie terios powinny ci odpowiadac. Jeśli poszukujesz serwera na dluzej zapraszam na virtualmt2.pl

Mała poprawka. Jeśli szukasz czegoś na 2-3 dni to terios + jeśli kręci cię granie z 200 graczami i 800 botami.

Opublikowano

Aktualnie najwięcej gra na Invorii. No i sam serwer jest ciekawie zrobiony i jest co robić. Również często wprowadzają różne urozmaicenia których z pewnością nie spotkasz na innych serwerach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...