Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 15 - Nie mogę jej odpalić od paru dni


Nazarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Cześć wszystkim,

Od paru dni mam problem z fifą. Gdy odpalam ja z origin, wywala mi błąd "Fifa launcher przestał działać" oraz okno z microsoft frameworkiem. Raz udało mi się uruchomic fifę, ale gdy chciałem zagrać mecz w WG wywaliło mi blue screena dlatego też, Wczoraj sformatowałem PC, sadząc ze to wszystko załatwi, pobrane są najnowsze sterowniki i inne aktualizacje. 

 

 

Szczegóły problemu z launchera:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

  Nazwa aplikacji: fifaconfig.exe

  Wersja aplikacji: 1.0.0.0

  Sygnatura czasowa aplikacji: 53ebcf7e

  Nazwa modułu z błędem: KERNELBASE.dll

  Wersja modułu z błędem: 6.1.7601.17514

  Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4ce7c78c

  Kod wyjątku: c000041d

  Przesunięcie wyjątku: 000000000000a49d

  Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.768.3

  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

  Dodatkowe informacje 1: e48b

  Dodatkowe informacje 2: e48bc07e7176570611397e209c04e1ae

  Dodatkowe informacje 3: d7ba

  Dodatkowe informacje 4: d7ba52fbd3e90d29d1da9077d134a105

 

A tu szczegóły z Microsoft .NET Framework

See the end of this message for details on invoking 

just-in-time (JIT) debugging instead of this dialog box.

 

************** Exception Text **************

System.ComponentModel.Win32Exception (0x80004005): Window class name is not valid.

   at System.Windows.Forms.NativeWindow.WindowClass.RegisterClass()

   at System.Windows.Forms.NativeWindow.WindowClass.Create(String className, Int32 classStyle)

   at System.Windows.Forms.NativeWindow.CreateHandle(CreateParams cp)

   at System.Windows.Forms.Control.CreateHandle()

   at System.Windows.Forms.Control.CreateControl(Boolean fIgnoreVisible)

   at System.Windows.Forms.Control.CreateControl(Boolean fIgnoreVisible)

   at System.Windows.Forms.Control.CreateControl()

   at System.Windows.Forms.Control.WmShowWindow(Message& m)

   at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)

   at System.Windows.Forms.Form.WndProc(Message& m)

   at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

 

 

************** Loaded Assemblies **************

mscorlib

    Assembly Version: 4.0.0.0

    Win32 Version: 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR

    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.NET/Framework64/v4.0.30319/mscorlib.dll

----------------------------------------

fifaconfig

    Assembly Version: 1.0.0.0

    Win32 Version: 1.0.0.0

    CodeBase: file:///D:/Program%20Files%20(x86)/Origin%20Games/FIFA%2015/fifasetup/fifaconfig.exe

----------------------------------------

System

    Assembly Version: 4.0.0.0

    Win32 Version: 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR

    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.dll

----------------------------------------

System.Windows.Forms

    Assembly Version: 4.0.0.0

    Win32 Version: 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR

    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.dll

----------------------------------------

System.Drawing

    Assembly Version: 4.0.0.0

    Win32 Version: 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR

    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing/v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Drawing.dll

----------------------------------------

DXHelper

    Assembly Version: 1.0.5318.28514

    Win32 Version: 1.0.0.0

    CodeBase: file:///D:/Program%20Files%20(x86)/Origin%20Games/FIFA%2015/fifasetup/DXHelper.DLL

----------------------------------------

System.Core

    Assembly Version: 4.0.0.0

    Win32 Version: 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR

    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Core/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Core.dll

----------------------------------------

fifaconfig.resources

    Assembly Version: 1.0.0.0

    Win32 Version: 1.0.0.0

    CodeBase: file:///D:/Program%20Files%20(x86)/Origin%20Games/FIFA%2015/fifasetup/pl-PL/fifaconfig.resources.DLL

----------------------------------------

System.Xml

    Assembly Version: 4.0.0.0

    Win32 Version: 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR

    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll

----------------------------------------

 

************** JIT Debugging **************

To enable just-in-time (JIT) debugging, the .config file for this

application or computer (machine.config) must have the

jitDebugging value set in the system.windows.forms section.

The application must also be compiled with debugging

enabled.

 

For example:

 

<configuration>

    <system.windows.forms jitDebugging="true" />

</configuration>

 

When JIT debugging is enabled, any unhandled exception

will be sent to the JIT debugger registered on the computer

rather than be handled by this dialog box.

 

 

 

Z góry dziękuje za każdą pomoc.

 

Opublikowano

Z tego co widać w logu problem jest z plikiem KernelBase.dll. Spróbuj zrobić tak: odpal wiersz polecenia jako administrator i wpisz

sfc /SCANNOW
Jak już to się skończy to nie powinno być błędu z tym plikiem.
5719814456868591400331.gif
Opublikowano

problem z frameworkiem rozwiązany, pozostaje błąd z zawieszeniem się aplikacji, po odpaleniu fify i wybraniu jezyka fifa sie zawiesza

Opublikowano

Tzn? Jest kolejny problem ktorego w ogole nie rozumiem, fifa sie odpala normalnie ale gdy laduje sie menu zaczyna sie totalnie scinac, gdy uda mi sie uruchomic mecz, czy tez arene treningowa mam czarny ekran. Probowalem odpalic ją na najnizszych detalach rozdzielczosci i w oknie,niestety dalej to samo. Dla sprawdzenia pobralem demo fify15 i sie zdziwilem bo smiga az miło. Z gory mowie ze wczesniej nie mialem zadnych problemow z takimi lagami jakie mam teraz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...