Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wszędzie reklamy z wyjątkiem YouTube i Facebook


Bartkovsky.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Od ostatniego czasu mam pewien problem. Są to natrętne reklamy są prawie wszędzie z wyjątkiem YouTube i Facebook. Najczęściej występują na allegro, olx a nawet steam. Dodam iż mam zainstalowanego addblocka. Problem tkwi gdzieś w plikach komputerowych ( chyba ). Mam antywirusa przeskanowałem i jest czysty pobierałem nawet różnego rodzaju programy które usuwają  niepotrzebne pliki ( śmieci ) i nic. Z CCleaner też korzystałem. Proszę tylko o wypowiedź tych co wiedzą jak można rozwiązać ten problem. Jeśli nie ten dział proszę przenieść bo nie wiedziałem gdzie mam to napisać.

ck3iKPN.jpg

Opublikowano

Zrobiłem to co kazali w linku co podałeś gdy pobrałem ostatni plik usuneło wszystkie logi. Oto chodzilo? Czekam na dalsze wypowiedzi.


Reklamy jak były tak dalej są..

ck3iKPN.jpg

Opublikowano

Oczywiście, że będą. Same logi nie naprawia tego problemu. Ktoś musi je sprawdzić. Nie wstawiłeś ich na forum to jak miałam je sprawdzić? :P

 

Czyli na nowo pobieraćarrow-10x10.png ;3

Za 20min Ci podeśle tutaj 

I nie będe pobierał tego ostatniego bo znowu mi usunie :P

ck3iKPN.jpg

Opublikowano

Nie musisz na nowo pobierać. Wystarczy, że ponownie włączysz FRST, zaznaczysz opcję Addition i klikniesz Skanuj/Scan. 

Co ja gadam.. Logi masz wygenerowane w folderze w którym znajduje się FRST. (FRST.txt oraz Addition.txt)

Opublikowano

Odinstaluj Ask Toolbar, SiteFinder, Update_for_BonanzaDeals, UpdateChecker.

Zmień adresy DNS 

Tcpip\Parameters: [DhcpNameServer] 46.239.160.200 89.191.150.100
Tcpip\..\Interfaces\{1C135E81-7F9A-49F0-B5F5-F745CF8002A2}: [NameServer] 82.163.143.169,82.163.142.171
Tcpip\..\Interfaces\{ACAEA02C-5D63-4E5F-95FD-10D9E717766C}: [DhcpNameServer] 62.179.1.63 62.179.1.62
Tcpip\..\Interfaces\{C3DD0AE3-DEA2-4161-8636-F6CE68C4BF9E}: [NameServer] 82.163.143.169,82.163.142.171
Tcpip\..\Interfaces\{C3DD0AE3-DEA2-4161-8636-F6CE68C4BF9E}: [DhcpNameServer] 46.239.160.200 89.191.150.100
 
Wejdź w ten link http://wklej.org/id/1790217/txt/skopiuj wszystko co tam jest i zapisz jako fixlist.txt, umieść plik na pulpicie, włącz FRST.exe i kliknij Fix/Napraw. Po restarcie wstaw fixlog.
Opublikowano

 

Odinstaluj Ask Toolbar, SiteFinder, Update_for_BonanzaDeals, UpdateChecker.

Zmień adresy DNS 

Tcpip\Parameters: [DhcpNameServer] 46.239.160.200 89.191.150.100
Tcpip\..\Interfaces\{1C135E81-7F9A-49F0-B5F5-F745CF8002A2}: [NameServer] 82.163.143.169,82.163.142.171
Tcpip\..\Interfaces\{ACAEA02C-5D63-4E5F-95FD-10D9E717766C}: [DhcpNameServer] 62.179.1.63 62.179.1.62
Tcpip\..\Interfaces\{C3DD0AE3-DEA2-4161-8636-F6CE68C4BF9E}: [NameServer] 82.163.143.169,82.163.142.171
Tcpip\..\Interfaces\{C3DD0AE3-DEA2-4161-8636-F6CE68C4BF9E}: [DhcpNameServer] 46.239.160.200 89.191.150.100
 
Wejdź w ten link http://wklej.org/id/1790217/txt/skopiuj wszystko co tam jest i zapisz jako fixlist.txt, umieść plik na pulpicie, włącz FRST.exe i kliknij Fix/Napraw. Po restarcie wstaw fixlog.

 

Mam problem z tymi połączeniami ponieważ nie mogę znaleźć: "Zarządzaj połączeniami sieciowymi" Dodam iż mam windows 7

ck3iKPN.jpg

Opublikowano

Znalazłem jakieś sieci w "zmien ustawienia karty sieciowej" lecz mam tylko 2 sieci: Hamachi, Karta Relatek, nie wiem co one mają wspolnego z polaczeniem.. Co mam zrobic ? Jesli chcesz moge dodac zdjecie

ck3iKPN.jpg

Opublikowano

Odinstaluj:

Akamai NetSession Interface
Pando Media Booster

 

Pobierz nowy fixlist.txt - http://www.speedyshare.com/bP22E/fixlist.txt wrzuć do tego samego folderu, co frst i naciśnij fix.

Wrzuć fixlog.txt

 

Przeskanuj jeszcze system za pomocą MBAM i usuń to, co wykryje - https://www.malwarebytes.org/mwb-download/

Retro PC:

MB: BEK-TRONIC BEK-3708 | CPU: AMD Am386 DX-40 40MHz | GPU: Trident 8900CL 1MB | Sound: SoundBlaster Vibra 16 | RAM:16MB(4x4) FPM SIMM Hyundai | HDD: 1.08GB Quantum Fireball | OS: DOS 6.22/Win 3.1

Opublikowano

Odinstaluj:

Akamai NetSession Interface

Pando Media Booster

 

Pobierz nowy fixlist.txt - http://www.speedyshare.com/bP22E/fixlist.txt wrzuć do tego samego folderu, co frst i naciśnij fix.

Wrzuć fixlog.txt

 

Przeskanuj jeszcze system za pomocą MBAM i usuń to, co wykryje - https://www.malwarebytes.org/mwb-download/

Nie wiem gdzie mam to wrzucić. Jak pobrałem FRST to na pulpicie wszystko mi sie wytworzylo. Szukalem tego FRST i znalazlem na dysku C. Jak wejde w ten folder to mam jeszcze trzy foldery o nazwach: "Hives" , "Logs" , "Quarantine" Gdzie to wrzucić ?

ck3iKPN.jpg

Opublikowano

Wgralem plik do FRST odpalilem i wybralem opcje napraw. Komputer sie zresestarowal. Reklamy nadal byly. Pobralem ten program MAM wykryl 52 zagrozenie usunalem zresestartowalem komputer i narazie nie ma reklam. Czasami wyskakuje, ze zablokowana strona jak gdzies wchodze. Narazie jest już GIT bez reklam. Moga sie one pojawic jesli skonczy mi sie wersja probna tego programu? Proszę o odpowiedź. Każdy co mi w jakimś stopniu pomógł dostanie LIKE.

 

#EDIT

Gdy program jest wylaczony reklamy nadal sie pojawiaja.

Fixlog.txt

ck3iKPN.jpg

Opublikowano

Użyj jeszcze ten fixlist - http://www.speedyshare.com/FH3b2/fixlist.txt i daj nowe logi FRST.

Retro PC:

MB: BEK-TRONIC BEK-3708 | CPU: AMD Am386 DX-40 40MHz | GPU: Trident 8900CL 1MB | Sound: SoundBlaster Vibra 16 | RAM:16MB(4x4) FPM SIMM Hyundai | HDD: 1.08GB Quantum Fireball | OS: DOS 6.22/Win 3.1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...