Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Upade


patryk1112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

 

Przygotujmy sie dzisjaj na upade w nocy lub jutro na ranem po upade bedzie do dane 2 npwe pxy, mapa nowa dla graczy z premium, nowa mapa dla graczy bez premium i w item shoopie M18 berreta i m4

noi co ze kaka ma 13 lat jest bardzo dobrym modem kto tak uwaza niech wstawi to do swojej sygnatury
Opublikowano

OMG... Czy nie o tym już dałeś temat? Po co piszesz to jeszcze raz i to z takimi błędami, których dzieciaki z przedszkola by się wstydziły? -.-

 

@down Spamer.... ;/

Bum hej tralala, nie mam avatara ;]

Nie piszę, dla postów... ;] Piszę, bo lubię ;]

Skończyłem z hackami... ;]

I mi z tym dobrze : P

Opublikowano

o lol patche są tylko z czwartu na piątek i z niedzieli na poniedziałek -.-

 

a co do graczy f2p niebędzie nowej mapy tylko k2 udostępni niektóre z p2p omg

 

o broniach też niebyło nic pisane tylko wy sobie wymyślacie że jak baret zniknoł z G1 to odrazu go dodadzą ^^ więc może się myle co do broni a może nie

 

BTW powiedz mi jakie m4 ?? skoro m4a1 jest w grze o.0 ?

Opublikowano
o lol patche są tylko z czwartu na piątek i z niedzieli na poniedziałek -.-

 

a co do graczy f2p niebędzie nowej mapy tylko k2 udostępni niektóre z p2p omg

 

o broniach też niebyło nic pisane tylko wy sobie wymyślacie że jak baret zniknoł z G1 to odrazu go dodadzą ^^ więc może się myle co do broni a może nie

 

BTW powiedz mi jakie m4 ?? skoro m4a1 jest w grze o.0 ?

jakies inne m4 za cholere nie pamietam nazwy jest juz w koreanie i na inter tez wystarczy uruchomic auto kupowanie premium i sie dostaje kod na to na 15 dni..

45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif

13648.gif

9263.jpg

Młody pro daje czadu na TS part 1

Mlody ts part 2

45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif

 

10 postow [ ]

20 postow [ ]

30 postow [ ]

40 postow [ ]

50 postow [ ] < Liczenie postów ? kolejny powód do spamu .......

60 postow [ ]

70 postow [ ]

80 postow [ ]

90 postow [ ]

100 postow [ ]

 

"jAk Ci PoMoGłEm To DaJ 5"
chcesz 5? dam ci 1
Opublikowano

Niejego wina ze nieumie pisac po polsku nie czepiajcie sie go

JEDEN STRZAL JEDNA ŚMIERC

ALBO PARE STRZALOW

 

Opublikowano

tak to niejest m4 tylko spectrem czy jakoś tak wiem oco chodzi ^^ ale to narazie niewejdzie do IS bo najpierw by było jako promo cod a potem na G1

×
×
  • Dodaj nową pozycję...