Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Myszka za 300zł czy 200zł?


PolishDesigner

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bez sensu ładować, aż trzysta złotych w myszkę. Lepiej wybierz wariant pierwszy (rival).­

Ok, na allegro zakupie, co  sadzisz o tej aukcji z podkladka? http://allegro.pl/mysz-steelseries-rival-6500-dpi-podkladka-i5578775994.html

Kupuj droższą.

Zwróci Ci się w skillu. 

Mikrofon kup jakiś tańszy i najlepiej osobno niż słuchawki. 

Jak mi sie ma zwrócić skoro musiałbym być dobry jak np scream który nagrywa live przy czym donejtują go :)

 

Co do mikrofonu to posiadam juz sluchawki z mikrofonem ale ten mikrofon ma szumy glosniejsze od mikrofonu

76561198230710648.png

Opublikowano

Ok, na allegro zakupie, co  sadzisz o tej aukcji z podkladka? http://allegro.pl/mysz-steelseries-rival-6500-dpi-podkladka-i5578775994.html

Jak mi sie ma zwrócić skoro musiałbym być dobry jak np scream który nagrywa live przy czym donejtują go :)

 

Co do mikrofonu to posiadam juz sluchawki z mikrofonem ale ten mikrofon ma szumy glosniejsze od mikrofonu

 

O samej podkładce dużo nie jest napisane, ale wydaje mi się, że najgorsza nie będzie.­

Opublikowano

A uzywales lub ktos inny tej myszki i ma wyzsza range niz gold?

 

Mam rangę wyższą niż gold, lecz osobiście nie używałem tejże myszki. Kolega ją sobie chwali, możesz też poczytać opinie w internecie, bądź poczekać na opinię innych użytkowników forum.­

Opublikowano

Co do używania to pewnie kilku prosów na niej śmiga :) nawet izak chyba (akurat nie pros, ale rozpoznawalny). Co do aukcji to brałbym, dobra przecena jest, opłaca się 

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Między myszką za 200 zł a 300 zł jest różnica tylko w materiale/jakości wykonania. Sensor ten sam.

graphic.png

silver 1 > gold 4, porażka, jak ja wbilem te range

Opublikowano

A co do podkladki na aukcji to dobra jest? Ktos sie zna na tym?

 

podkladka to jakis no name, wolałbym wziąć mp-500

graphic.png

silver 1 > gold 4, porażka, jak ja wbilem te range

Opublikowano

Co do Rivalsa. To serdecznie polecam. Precyzyjny gryzoń. 

Sam jestem użytkownikiem tej myszki, i jestem zadowolony.

Jeżeli jesteś zainteresowany jeszcze kupnem podkładki to polecam Steelseries QcK/QcK+.

Bardzo dobra podkładka:)

.

Opublikowano

Co do Rivalsa. To serdecznie polecam. Precyzyjny gryzoń. 

Sam jestem użytkownikiem tej myszki, i jestem zadowolony.

Jeżeli jesteś zainteresowany jeszcze kupnem podkładki to polecam Steelseries QcK/QcK+.

Bardzo dobra podkładka:)

o ta tobie podkladke chodzilo? http://allegro.pl/podkladka-pod-mysz-steelseries-qck-mini-gaming-i5462808283.html

76561198230710648.png

Opublikowano

 

http://allegro.pl/podkladka-steelseries-qck-plus-450x400-24h-i5600974896.html o tę mu chodziło, mimo wszystko sugeruję MP-500, kosztuje 20 zł i jest duża, nie ma dużej różnicy między nią a qck

graphic.png

silver 1 > gold 4, porażka, jak ja wbilem te range

Opublikowano

zależy jaki mikrofon­, podaj jakiś model czy coś :>

Po 200zł samson go mic albo jakis inny do 200, ale pierw chce myszke zakupic a pozniej sie zobaczy ile mam jeszcze, pasza byl juz w ekipie virtus kiedy posiadal jeszcze rivala?

76561198230710648.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...