Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak powrócić do Windows 8.1 na Lumii 535?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pobierz soft i wgraj , ewentualnie użyj programu firmowego do naprawy. Na windowsmania.pl masz wszystko

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Na pewno możesz wgrać , tylko nie robisz tak jak w tutorialach.  

 

 

Z listy romów http://www.windowsmania.pl/romy-453/  wybierz jakiś rom np  stock europejski  [Lumia 535][stock ROM][DENIM][GDR1] 02074.00000.15234.28008 CV EU   

 

Obowiązkowo pobierz i zainstaluj  NCS  , wszystko na forum opisane i wgrywaj zgodnie z opisami 

 

Tu masz reszte i opis wgrywania softu http://www.windowsmania.pl/poradniki-452/%5Blumia-535%5D-aktualizacja-zanizanie-wersji-oprogramowania-debranding-21004/

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na pewno możesz wgrać , tylko nie robisz tak jak w tutorialach.  

 

 

Z listy romów http://www.windowsmania.pl/romy-453/  wybierz jakiś rom np  stock europejski  [Lumia 535][stock ROM][DENIM][GDR1] 02074.00000.15234.28008 CV EU   

 

Obowiązkowo pobierz i zainstaluj  NCS  , wszystko na forum opisane i wgrywaj zgodnie z opisami 

 

Tu masz reszte i opis wgrywania softu http://www.windowsmania.pl/poradniki-452/%5Blumia-535%5D-aktualizacja-zanizanie-wersji-oprogramowania-debranding-21004/

Mój komputer ma problem z tym sterownikiem i lipa jest jakiś inny sposób 

 

­

4995114391433731194810.png­

Opublikowano

To rozwiązuj problem ze sterownikami szukając innych , gdzie szukać podałem wyżej adres forum 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Na pewno możesz wgrać , tylko nie robisz tak jak w tutorialach.  

 

 

Z listy romów http://www.windowsmania.pl/romy-453/  wybierz jakiś rom np  stock europejski  [Lumia 535][stock ROM][DENIM][GDR1] 02074.00000.15234.28008 CV EU   

 

Obowiązkowo pobierz i zainstaluj  NCS  , wszystko na forum opisane i wgrywaj zgodnie z opisami 

 

Tu masz reszte i opis wgrywania softu http://www.windowsmania.pl/poradniki-452/%5Blumia-535%5D-aktualizacja-zanizanie-wersji-oprogramowania-debranding-21004/

Czy mógłbyś mi podać link do tego ncs 

­

4995114391433731194810.png­

Opublikowano

Nie, jest w każdym temacie napisane jak instalować, to twój problem przeczytać a nie mój rejestrować się na forum by ci podać linki. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...