Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Metin2 FILM - Produkcja Czerwonych Mikstur


`Penero

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

Miałem tutaj tego nie wrzucać ponieważ hejtery zaczną srać łapkami w dół

ale doszedłem do wniosku że mam na to wyj3b4ne xD

Publikuję to tylko dla porządnych obywateli forum

niebawem kolejne filmy tego typu

ps. intro troche buczy bo przesadziłem z falami ale w następnym filmie będzie już normalnie

 

https://www.youtube.com/watch?v=TXt11bxIMH4

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

jakie to popierdolone

co takiego "popierdolonego" jest w tym filmie? :)

robienie tego typu filmów nie jest łatwe

trzeba zrobić fabułe, rendery itd. itd.

to nie letspleje w których nawijasz tylko do mikro

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

co takiego "popierdolonego" jest w tym filmie? :)

robienie tego typu filmów nie jest łatwe

trzeba zrobić fabułe, rendery itd. itd.

to nie letspleje w których nawijasz tylko do mikro

akurat chodzi o stan psychiczny, co trzeba mieć w głowie zeby cos takiego tworzyć, bo ja bym rady nie dal :) a tak w ogóle na plus, żeby nie było.

Hard work is adversary of adversity.

Opublikowano

Widzę, że Ci się w pizdę nudzi :v

wakacje się skończył, a ja przez pierwsze 2 miesiące mam praktyki w urzędzie gminy :)

według umowy mam tam siedzieć codziennie po 7h :c

ale mam układy z paniami ktore tam pracują <3

przyjeżdżam o 9:00, wracam o 13:00 i nie mam co robić bo wszyscy w szkole, a z lustrem nie wypada pić xD

nic nie zaszkodzi rozwijanie kanału yt

być może w przyszłości się do czegoś przyda ^^

a hajs z reklam też nie najgorszy <3

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

wakacje się skończył, a ja przez pierwsze 2 miesiące mam praktyki w urzędzie gminy :)

według umowy mam tam siedzieć codziennie po 7h :c

ale mam układy z paniami ktore tam pracują <3

przyjeżdżam o 9:00, wracam o 13:00 i nie mam co robić bo wszyscy w szkole, a z lustrem nie wypada pić xD

nic nie zaszkodzi rozwijanie kanału yt

być może w przyszłości się do czegoś przyda ^^

a hajs z reklam też nie najgorszy <3

A ile się wyciąga hajsu z takie kanału?

Pytam z ciekawości xD Jak coś to na PW

Opublikowano

A ile się wyciąga hajsu z takie kanału?

Pytam z ciekawości xD Jak coś to na PW

za wyswietlenia są marne grosze chyba że masz 10k+

ale jak masz 1,5k sub+ i 2k wyswietlen to za reklame priv serwerów podobno płacą 40 pln

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...