Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam skryptów na zadawanie więcej obrażeń


DarthPlayer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Szukam skryptów na zadawanie więcej obrażeń.

 

Przykład dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi.

 

 

 

Typek ma seta 4/3 na sobie a ja mam 5/2.

Zazwyczaj taki koleś straci 0,5 serca (chyba po 2 hitach). 

A ja chce skrypty żeby zadawać więcej niż tylko 0,5 serca.

 

Nikt mi nie wmówi że takie skrypty nie istnieją.  :)

Sam już się biłem ze skrypciorem który zadawał mi 2 serca na 1 hita na serwie pvp na którym każdy miał seta 4/3, 5/2, i oczywiście koxy i refy.

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Skrypt? Oke.

// Tu ustawiasz ile chcesz dodac damage do uderzenia (1.0 = pol serca)
private static double damage = 2.0;

@EventHandler
public void onPlayerDamage(EntityDamageByEntityEvent e) {
    if(e.getDamage() == 1.0) {
        e.setDamage(e.getDamage() + damage);
    }
}

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

 

Skrypt? Oke.

// Tu ustawiasz ile chcesz dodac damage do uderzenia (1.0 = pol serca)
private static double damage = 2.0;

@EventHandler
public void onPlayerDamage(EntityDamageByEntityEvent e) {
    if(e.getDamage() == 1.0) {
        e.setDamage(e.getDamage() + damage);
    }
}

O ile się nie mylę to jest skrypt na serwer. Chodziło mi o "nielegalny" skrypt który będę używał na jakichkolwiek serwerach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...