Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pobieranie demek z własnych MM


kosmociech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pewien problem. Otóż po ostatnich aktualizacjach dodanych przez Valve nie jestem w stanie pobierać własnych demek. Rzecz w tym, że nie mam widocznej opcji pobierz na ostatnich 10 meczach, które chciałbym pobrać. Może wie ktoś skąd się wziął ten problem bądź bug ?? Wie ktoś jak to naprawić ?? Screen umieszczam w załączniku.

post-528351-0-39483700-1441209095_thumb.jpg

Opublikowano

Prosiłbym pilnie o pomoc o ile jest to możliwe. Podbijam temat. Przepraszam za double posta, ale bardzo mi zależy na rozwiązaniu tego problemu.

Opublikowano

Sprawdzałem już spójność plików i wykryto, że 2 pliki są niespójne. Mimo  to sposób ten nie rozwiązał problemu. Próbowałem też wklejać kod do przeglądarki na steamie lecz wyświetla mi się komunikat, że mecz ten nie jest dostępny i stąd mam takie pytanie. Czy pobieranie demek z własnych mm-ów są ograniczone czasem ? Bo z tego co czytałem to każdy mecz znika w momencie gdy po rozegranych 10 mm'ach gram następne. 

Opublikowano

Sprawdzałem już spójność plików i wykryto, że 2 pliki są niespójne. Mimo  to sposób ten nie rozwiązał problemu. Próbowałem też wklejać kod do przeglądarki na steamie lecz wyświetla mi się komunikat, że mecz ten nie jest dostępny i stąd mam takie pytanie. Czy pobieranie demek z własnych mm-ów są ograniczone czasem ? Bo z tego co czytałem to każdy mecz znika w momencie gdy po rozegranych 10 mm'ach gram następne. 

Spróbuj zobaczyć czy możesz pobrać inne demko niż te.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

No niestety żadnych z tych demek nie mogę pobrać niestety ;//. Stąd też moje pytanie o ograniczenie czasowe

związane z pobieraniem demek czy ono takie istnieje.

Opublikowano

No to też w pewien sposób może być prawda, ale jeśli nawet to wyłączyli to powinna być jakaś informacja a póki co nigdzie jej nie ma. Jeśli ktoś ma podobną sytuację to niech napiszę w odpowiedzi czy coś więcej wie na ten temat. 

Opublikowano

17609707795529753376.png

 

Ja mogę, na innych kontach tak samo.

 

 

Wyłączyli chyba możliwość oglądania najlepszych momentów oraz pobieranie demek..

:v :v :v

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Nie musiałeś nicków zakrywać ;DD. W takim razie nie wiem co jest nie tak :pp. Może rzeczywiście jest tak że demka z meczów znikają po jakimś czasie :)). Fakt nie grałem ponad miesiąc żadnych rankedów, nawet ranga mi zniknęła ale to raczej nie wpływa na to że nie mogę oglądać własnych demek to trochę absurdalne. Jeśli faktycznie ktoś wie dlaczego tak się dzieję i co ewentualnie byłoby powodem to niech napisze. Ja skłaniam się ku temu że to może być jakiś poprostu bug albo faktycznie po jakimś czasie te demka do pobrania z moich mm'ów są niedostępne, mimo że mam je na liście. Czekam na wasze komentarze w tej kwestii.

Opublikowano

Nie musiałeś nicków zakrywać ;DD. W takim razie nie wiem co jest nie tak :pp. Może rzeczywiście jest tak że demka z meczów znikają po jakimś czasie :)). Fakt nie grałem ponad miesiąc żadnych rankedów, nawet ranga mi zniknęła ale to raczej nie wpływa na to że nie mogę oglądać własnych demek to trochę absurdalne. Jeśli faktycznie ktoś wie dlaczego tak się dzieję i co ewentualnie byłoby powodem to niech napisze. Ja skłaniam się ku temu że to może być jakiś poprostu bug albo faktycznie po jakimś czasie te demka do pobrania z moich mm'ów są niedostępne, mimo że mam je na liście. Czekam na wasze komentarze w tej kwestii.

Bug 100%, mój kolega pobrał przed chwilą demko z maja i może oglądać i oglądać ważne momenty.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Skopiuj link do udostępnienia demka komuś innemu i wklej je koledze na czacie steam po czym kliknij w ten link. Nie jestem pewien czy zadziała ale powinna odpalić ci się gra i zassać demo.

Opublikowano

Skopiuj link do udostępnienia demka komuś innemu i wklej je koledze na czacie steam po czym kliknij w ten link. Nie jestem pewien czy zadziała ale powinna odpalić ci się gra i zassać demo.

 

Niestety to też nie działa. Najwidoczniej meczy tych nie ma w bazie danych w grze bo taki komunikat wyświetlał się również na koncie kolegi. Swoją drogą zagrałem pierwszy swój matchmaking od miesiąca no i mecz ten mogłem normalnie pobrać. Więc należy to uznać za zwykły bug w wyniku przeprowadzonej aktualizacji gry.    

Opublikowano

tutaj masz odpowiedź

 

Więc jednak miałem rację, ale w takim razie dlaczego nigdzie nie ma informacji na ten temat i po jakim czasie znikają demka ??

Opublikowano

Więc jednak miałem rację, ale w takim razie dlaczego nigdzie nie ma informacji na ten temat i po jakim czasie znikają demka ??

XDDDDDDDDDDD

 

Czytaj wyraźnie, mogę pobrać demko z maja i je oglądać nawet.

Demka nie znikają, nigdy tak nie było, a jak by było to by valve o tym napisało..

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

XDDDDDDDDDDD

 

Czytaj wyraźnie, mogę pobrać demko z maja i je oglądać nawet.

Demka nie znikają, nigdy tak nie było, a jak by było to by valve o tym napisało..

 

Tak czytałem, ale w takim razie czemu nie mogę pobrać swoich demek z lipca ?

Opublikowano

Tak czytałem, ale w takim razie czemu nie mogę pobrać swoich demek z lipca ?

Skąd mam wiedzieć? Masz jakiś błąd pewnie, moi znajomi jak i Ja mogą normalnie pobierać demka i oglądać, kuzyn tak samo..

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...