Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd przy próbie włączenia bola


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo, ściągnąłem BoL'a i gdy chciałem go odpalić po raz pierwszy, to wyskakuje mi taki błąd - aplikacja nie została właściwie uruchomiona 0xc00007b

W czym tkwi problem? 

Opublikowano

 Problem związany jest z uszkodzeniem lub brakiem niektórych składników pakietów Microsoft Visual C++. W przypadku wystąpienia takiej sytuacji sugerowane jest odinstalowanie wszystkich wersji pakietu (Visual C++ 2005, Visual C++ 2008, Visual C++ 2010), a następnie ich ponowna instalacja. Odpowiednie pliki, potrzebne do instalacji tych programów, można pobrać z podanych poniżej stron.


W przypadku posiadania systemu Windows 32-bit, prosimy instalować tylko wersje 32-bitowe. W przypadku systemów 64-bitowych - zarówno wersje 32 jak i 64 bitowe.


Wersje 32-bit


Microsoft Visual C++ 2005


Microsoft Visual C++ 2008


Microsoft Visual C++ 2010 (dołączony również na płycie z grą)


Wersje 64-bit


Microsoft Visual C++ 2005


Microsoft Visual C++ 2008


Microsoft Visual C++ 2010


Opublikowano

Eh widze,że poprostu nieznasz składni zdania ale ok.

To: http://www.tomshardware.co.uk/faq/id-1931360/0xc00007b-error-fix.html

Jeżeli nie pomoże w cmd wpiszipsfc /scannow

Ewentualnie podmieniasz biblioteki w trybie awaryjnym http://www.bitdefender.com/files/KnowledgeBase/file/dlls.zip

Skan bo admin się przyczepi(jak zwykle) https://www.virustotal.com/file/d3d4036aec892a7ec75129ff9dff12e057dc528fc877a138be8fbe38fa576c1a/analysis/1440633089/

otaku_for_life___wallpaper_by_lordsarito-d4x5zaw.png?w=350&h=200&crop=1
Opublikowano

Eh widze,że poprostu nieznasz składni zdania ale ok.

To: http://www.tomshardware.co.uk/faq/id-1931360/0xc00007b-error-fix.html

Jeżeli nie pomoże w cmd wpiszipsfc /scannow

Ewentualnie podmieniasz biblioteki w trybie awaryjnym http://www.bitdefender.com/files/KnowledgeBase/file/dlls.zip

Skan bo admin się przyczepi(jak zwykle) https://www.virustotal.com/file/d3d4036aec892a7ec75129ff9dff12e057dc528fc877a138be8fbe38fa576c1a/analysis/1440633089/

 

po prostu kopiowałem ten kod i nie zauważyłem, żadnych problemów

 

Nie mam pojęcia co jest nie tak, wykonałem wszystko to, co podałeś, zaktualizowałem wszystkie sterowniki i dalej nic.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...