Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zrobię z kimś grę PBF


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@toppic

Nie za bardzo rozumiem fenomenu tego tematu, w pierwszej linijce piszesz że chcesz zrobić z kimś grę a w drugiej linijce podajesz link do gry, gdzie okazuje się że to forum. 

 

Jeśli chciałeś zaprezentować swoje dzieło to jest od tego specjalny dział

 

Projekty użytkowników

Cześć...

Opublikowano

@toppic

Nie za bardzo rozumiem fenomenu tego tematu, w pierwszej linijce piszesz że chcesz zrobić z kimś grę a w drugiej linijce podajesz link do gry, gdzie okazuje się że to forum. 

 

Jeśli chciałeś zaprezentować swoje dzieło to jest od tego specjalny dział

 

Projekty użytkowników

Ale PBF to gra Play by forum. Czyli gra na zasadzie pisania.

 

Wikipedia:

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Play_by_forum

Opublikowano

Toż to forum jest 

 

 

@toppic

Nie za bardzo rozumiem fenomenu tego tematu, w pierwszej linijce piszesz że chcesz zrobić z kimś grę a w drugiej linijce podajesz link do gry, gdzie okazuje się że to forum. 

 

Hahaah, jaka beka XDD

2k15 i nie wiedzieć co to PBF xD

 

Co do tematu to mybb jest za ciężkim silnikiem i tylko nieliczni potrafią wykorzystać jego potencjał. Na początek spróbuj coś lekkiego punbb/fluxbb - łatwe w edycji.

Opublikowano

Wiem czym są PBF (sam gram na pewnym w uniwersum galactik football ).Nie wszystkie pbf muszą polegać jedynie na pisaniu. Moim zdaniem najlepszym silnikiem jest PHPbb3 lecz jest bardzo trudny w edycji. Co do mybb wiele pbf na nim stoi. Zobacz stronę Visionlighthouse.cba.pl masz tam zbiór pbf

 

Wysłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2

 

 

"Rób co chcesz" - 3 słowa które sprawiają że kompletnie nie wiesz co robić

 

Złośliwość - hobby ludzi inteligentnych

Opublikowano

Jeżeli masz orginalny pomysł to użytkownicy przyjdą. Wystarczy wymiana banerami reklama na VL oraz Czart. Fanpage na Facebooku i lajkowac strony o podobnej tematyce czy innych stronach.

Wysłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2

 

 

"Rób co chcesz" - 3 słowa które sprawiają że kompletnie nie wiesz co robić

 

Złośliwość - hobby ludzi inteligentnych

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...