Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] #L Joduska nie inicjuje się


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesz, SharpLeague powoduje pewne problemy. Musisz pobrać nowszą wersję Joduski, która nie zbuntuje się i posłusznie się zainicjuje.

 

 

Daj ss'a, treść błędu, uruchomione procesy, zużycie internetu, ilość RAMu, numer seryjny partycji, zainstalowane programy oraz oczywiście prędkość wiatraka. Bez tego nie pomożemy.

 

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

Wrzuć folder L# na C:/

Zrobiłem partycje i mam tylko dysk C

Wiesz, SharpLeague powoduje pewne problemy. Musisz pobrać nowszą wersję Joduski, która nie zbuntuje się i posłusznie się zainicjuje.

 

 

Daj ss'a, treść błędu, uruchomione procesy, zużycie internetu, ilość RAMu, numer seryjny partycji, zainstalowane programy oraz oczywiście prędkość wiatraka. Bez tego nie pomożemy.

 

Nie mam treści błędu poprostu wchodzę do gry i nie ma żadnego menu. Procesy to LSVIP Leaguesharp i LOL, programy to google hrome, ts3, skype, Malwarebytes Anti-Malware, east A po co ci moj ram i prędkość wiatraka???

Opublikowano

Boze nie injectuje wam bo pewnie nie zrobiliscie update LSVIP. Update your LSVIP or you can't auth!!!

Tez gralem normalnie caly dzieñ a potem nie injectowal zrobilem szybki reset LSVIP pokazala sie aktualizacja i po niej normalnie wszystko dzialalo :P 

bPF1HEU.png

Opublikowano

Boze nie injectuje wam bo pewnie nie zrobiliscie update LSVIP. Update your LSVIP or you can't auth!!!

Tez gralem normalnie caly dzieñ a potem nie injectowal zrobilem szybki reset LSVIP pokazala sie aktualizacja i po niej normalnie wszystko dzialalo :P

Mam najnowszą a problem był już przed tą aktualizacją

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...