Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kd W Butach Ze Smoka I Epickich Tarczach


arko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na forum widziałem ss w którym w tarczy krwi skorupy i butach ze smoka były kd te defensywne

Mam pytanie czy to fake czy może prawda że można jakimś bugiem włożyć kd to tych itemów bo 200 defa 2k hp i 30% uchyłki by bardzo sie przydało

Czy też może ga danego serwa udostępnia taką opcje lub zwykły paint/photoshop/gimp/corel nie potrzebne skreślić :) :)

Za pomoc i logiczne wyjaśnienia +

s2c77Oa.png

Opublikowano

Za pomocą kamer moda jest taka możliwość. Na 1 miejscu w eq dajesz tarcze, a na drugim kd, przywołujesz konsolę F5 i wpisujesz stone i masz. Cała filozofia ;)

Opublikowano

@UP

DO HELMU SIE NIE DA WLOZYĆ KD PRÓBOWAŁEM

 

@TEMAT

TAK JAK UPY DAJESZ NA 1 SLOTA W EQ BUTY/TARCZE A W 2 SLOCIE DAJESZ KD (MOZLIWE KD OBRONY , WITALA , UCHYLKI)

signature@502084303-mmxxl123@eu@0@1@1101
Opublikowano

Zależy również od servera ; ]] Na Fkyt2 nie ma tejże możliwości(i dobrze) ; D

Server: FKyt2

Profesja: Wojowniczka Mental

Level: 97

OFF - konto oddane ; ))

 

abfe606cd7930148.jpg

 

Server: MFyt2

Profesja: Szamanka Smok

Level: 120

OFF

Opublikowano

Nie, nie da się ; ]] Na 3 sposoby wkładania KD żaden nie działa ; ] Mnie to cieszy, chociaż z drugiej strony... Nie, jednak wisi mi to ; )

Server: FKyt2

Profesja: Wojowniczka Mental

Level: 97

OFF - konto oddane ; ))

 

abfe606cd7930148.jpg

 

Server: MFyt2

Profesja: Szamanka Smok

Level: 120

OFF

Opublikowano

a co z CSYT2 ??

 

Da rady włożyć do tarczy ?? ^^

Pomogłem, Daj ----

 

18706.png

 

 

21571.jpg

 

[ZBIERAM ----

Opublikowano

A więc z racji tego ze bdb ogarniam tworzenie serwera wiec wam powiem ock. :P

Wszystko leży po stronie serwera...

W MySQL trzeba ustawić ilość slotów w broni/tarczy/akcesoriach/etc, co nam umożliwi wkladanie KD

nastepnie w cliencie trzeba edytować item_proto i kd mozna wkladac bez modu kamera.

 

 

P.S. Jutro startuje mój serwer, więc dam wam SS ( Jeżeli chcecie zagrac to zapraszam jutro do Publikacji Serwerów, kolo 15:00 dam reklame :) Nazwa serwera - Authentic :P )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...