Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KONKURS] Seria konkursów z działem GTA - WYGRAJ GTA IV!


QuarK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

753991440877273941894.png


 


Witajcie, wraz z @Shahi postanowiliśmy zorganizować konkurs.


Mamy nadzieję, że wielu z Was się nim zainteresuje, ponieważ tym razem główną nagrodą jest GTA IV.


 


 


 


Konkurs trwa do: 14.09.2015


548601440877273941894.png


1. Zgłoszenia muszą być zgodne z Regulaminem MPCForum.pl


2. Zakazuje się kopiowania, trollowania i SPAMowania


3. Wszelkie próby wpłynięcia na jury będą karane


4. Zgłaszając swoją pracę automatycznie akceptujesz regulamin


5. Termin trwania konkursu, jak i zasady w nim przyjęte mogą się zmienić


6. Prace, jak i odpowiedzi muszą być zgodne z wytycznymi


7. Dyskusję prowadzimy w temacie do tego przeznaczonym


8. Użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę do konkursu nr. 2


 


 


 


845661440877273941894.png


Konkurs 1 - Pytania!


Codziennie ok. 18:15 organizator będzie zadawał pytanie związane z całą serią GTA. Temat zostanie otwarty, a pierwsza osoba, która odpowie zostanie nagrodzona punktami. 


Pierwsze pytanie pojawi się 30.08.2015


Wymagania: By zdobyć pkt. musisz napisać post jako pierwszy, a odpowiedź, którą tam zawrzesz poprawna.


Jak wziąć udział:  Napisać post w temacie, gdy będzie otwarty.


Punkty do zdobycia: 1 poprawna odpowiedź - 2 punkty


 


Konkurs 2 - Wymyśl własną fabułę do GTA VI!


W tym konkursie musicie wymyślić własną fabułę do GTA VI, która będzie działa się w Liberty City.


Wymagania: Fabuła musi odbywać się w Liberty City, użytkownik musi przedstawić głównego bohatera, przynajmniej jedną postać poboczną, misję oraz zleceniodawcę. Zgłoszenie może być zwykłym tekstem lub listą zaczynającą się od punktów.


Jak wziąć udział: Swoje prace wysyłamy do @QuarK i @Shahi, zgłoszenie musi zawierać tytuł zgodny z wzorem:


"[GTA]Konkurs 2".


Punkty do zdobycia: Najlepsza praca - 6 punktów


Druga najlepsza praca - 4 punkty


 


Konkurs 3 - Najbardziej aktywna osoba!


W tym zadaniu musicie wykazać się wyjątkową aktywnością w dziale.


Wymagania: Posty nie mogą łamać Regulaminu MPCForum.pl, liczy się aktywność w dziale "Seria GTA", jak i jego subforach.


Jak wziąć udział: Wystarczy zacząć pisać posty i tematy.


Jeśli najbardziej aktywna osoba nie będzie chciała przyjąć nagrody - wytypujemy kolejną. 


Punkty do zdobycia: Najbardziej aktywna osoba - 4 pkt.


 


 


412031440879321941894.png


@Seba0855 - 12 pkt.


- 10 pkt.


- 8 pkt.


@Stifmeister. - 2 pkt.


@CusT - 2 pkt.


 


 


951291440877273941894.png


Miejsce 1: GTA IV8-AwardImgMaster-1361138012.png + -10%


Miejsce 2: 9-AwardImgMaster-1361138078.png + -10%


Miejsce 3: 7-AwardImgMaster-1361137781.png + -5%


Najbardziej aktywna osoba: -10%


Każda praca z konkursu "2": -5%


 


 


 


246151440877255941894.png


@QuarK


@Shahi


@Razeer123


@Thunder


@piotr11104


 


 


 


223101440877273941894.png


GTA IV jest w formie klucza do Steam z możliwością aktywacji na całym świecie.


Grafikę wykonał @Xquartz


Temat z dyskusją znajduje się tutaj.


 


Odpowiedź na pytanie #1 - Carl Johnson


Odpowiedź na pytanie #2 - San Fierro


Odpowiedź na pytanie #3 - Taxi


Odpowiedź na pytanie #4 - Liberty City


Odpowiedź na pytanie #5 - Santa Maria Beach


Odpowiedź na pytanie #6 - Jimmy


Odpowiedź na pytanie #7 - The Ballad of Gay Tony. The Lost and Dammned


Odpowiedź na pytanie #8 - Koniec Kolejki


Odpowiedź na pytanie #9 - GTA III


Odpowiedź na pytanie #10 - Grove Street Families


Odpowiedź na pytanie #11 - GTA: Vice City


Odpowiedź na pytanie #12 - GTA: Chinatown Wars


Odpowiedź na pytanie #13 - GTA: San Andreas


Odpowiedź na pytanie #14 - 1951, Liberty City


Odpowiedź na pytanie #15 - Zbyt brutalne misje.


Odpowiedź na pytanie #16 - Cuando me haya ido , todo el mundo va a recordar mi nombre


  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...