Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyzywają mnie Cheater W szkole Pomocy !


artur0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc gdyż od jakiegos roku mnie wyzywają od cheatera a zaczęło się gdy grałem na bolu i dostałem potem perma bana ale mówiłem kolegom że to pomyłka i jakoś uwieżyli ale potem jak grałem z nimi w csa 1.6 w szkole to mówili wyłacz aima wh itp bo ci nie wierze nic nie miałem . Pomyślałem że może jak wbije chociaż kałach w cs go to będzie ok tak się stało używałem wh i aima ale tak żeby sie nie skapnęli i niestety po 4 miesiącach dostałem overwatcha i następnego dnia kolega pyta się czy gram rankeda ja mowie ze nie bo mam vaca ze brat mi wbił i kupiłem nowego csa grałem z kolegą który mi i wierzył ale dostałem oerwatcha.

teraz ide do 2 technikum i znowu beda mnie wyzywac od cheatera jak bylo rok temu proszę o pomoc niewiem jak zdobyć ich zaufanie powiedziałem że wiecej na tym nie zagram i usunalem wszystkiw wh aimy itp i strony zablokował mi kuzyn na hasło skąd brałem. Z góry bede wdzieczny

Opublikowano

O k***a...

 

To jest dopiero problem. Nie to co te wasze pytania dotyczące gier użytkownicy.

 

ale w czym mamy ci pomoc?

sraj na nich jesli chodzi ci o problem z towarzystwem, olej ich

Ty tak na poważnie?

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

poważnie bo niechce ich stracić bo z nimi chodzę na imprezy na piwo itp a takto maja mnie w dupie bo cheatuje

Opublikowano

poważnie bo niechce ich stracić bo z nimi chodzę na imprezy na piwo itp a takto maja mnie w dupie bo cheatuje

Zaraz.Najpierw ich oszukiwałeś, okłamywałeś, robiłeś z nich debili a teraz oczekujesz, żeby od tak o tym zapomnieli, bo ty nagle postanowiłeś przestać? Ok, niby błacha sprawa - gry, ale skąd mają wiedzieć, że nie oszukasz ich w "realu'? Zniszczyłeś ich zaufanie, a zaufanie jest bardzo trudno odbudować.

Opublikowano

Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc gdyż od jakiegos roku mnie wyzywają od cheatera a zaczęło się gdy grałem na bolu i dostałem potem perma bana ale mówiłem kolegom że to pomyłka i jakoś uwieżyli ale potem jak grałem z nimi w csa 1.6 w szkole to mówili wyłacz aima wh itp bo ci nie wierze nic nie miałem . Pomyślałem że może jak wbije chociaż kałach w cs go to będzie ok tak się stało używałem wh i aima ale tak żeby sie nie skapnęli i niestety po 4 miesiącach dostałem overwatcha i następnego dnia kolega pyta się czy gram rankeda ja mowie ze nie bo mam vaca ze brat mi wbił i kupiłem nowego csa grałem z kolegą który mi i wierzył ale dostałem oerwatcha.

teraz ide do 2 technikum i znowu beda mnie wyzywac od cheatera jak bylo rok temu proszę o pomoc niewiem jak zdobyć ich zaufanie powiedziałem że wiecej na tym nie zagram i usunalem wszystkiw wh aimy itp i strony zablokował mi kuzyn na hasło skąd brałem. Z góry bede wdzieczny

XDD skocz z mostu

Opublikowano

Wyjebka w nich. Ja się zwyczajnie z kimś nie zadaje jeśli ta osoba ma problem ze mną.

Opublikowano

No to skoro nie umiesz bawić się w grach, to w nie nie graj. Zrobisz dobry uczynek i sobie, i nam graczom.

Opublikowano

omg ziomóś tesz miałem problę z ziomkami ale ja serio, na prawde nie urzywałęm rzadnych chatów, tak rly rly na 99% a jak oni mnie dalej wyzywali to im sprzedałem kose i sie koniec, teras dostaje tylko lizty z trzema litermia PDW, o co morze hodzić??????

 

 

 

serio, czemu tu nie ma ograniczenia wiekowego... przynajmniej żeby od gimnazjum mozna było sie rejestrować, nei wiem

ae1d1005fe.png


Opublikowano

poważnie bo niechce ich stracić bo z nimi chodzę na imprezy na piwo itp a takto maja mnie w dupie bo cheatuje

Mają bardzo dobrze uzasadnioną odpowiedź... myślę, że raczej z innego powodu ,,mają Cię w dupie". 

Dbmy4Vg.png?1

Opublikowano

Wow. Tematy w dziale pogaduszki coraz bardziej schodzą na psy. Najpierw było o goleniu nóg, później o goleniu jaj, potem o piciu alkoholu w wieku 15 lat, a teraz ? Teraz mamy : bo mnie koledzy wyzywają w szkole i to jeszcze w średniej (gimbaza się przeniosła?!). 

 

Co do problemu. Możesz ich olać, za 2 lata i tak wychodzisz ze szkoły albo zmień klasę, bo z jednej strony chodzisz z nimi pić, ale ich nie lubisz bo Cię wyzywają Kappa

 

 

>B.

fiR919k.png

Opublikowano

Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc gdyż od jakiegos roku mnie wyzywają od cheatera a zaczęło się gdy grałem na bolu i dostałem potem perma bana ale mówiłem kolegom że to pomyłka i jakoś uwieżyli ale potem jak grałem z nimi w csa 1.6 w szkole to mówili wyłacz aima wh itp bo ci nie wierze nic nie miałem . Pomyślałem że może jak wbije chociaż kałach w cs go to będzie ok tak się stało używałem wh i aima ale tak żeby sie nie skapnęli i niestety po 4 miesiącach dostałem overwatcha i następnego dnia kolega pyta się czy gram rankeda ja mowie ze nie bo mam vaca ze brat mi wbił i kupiłem nowego csa grałem z kolegą który mi i wierzył ale dostałem oerwatcha.

teraz ide do 2 technikum i znowu beda mnie wyzywac od cheatera jak bylo rok temu proszę o pomoc niewiem jak zdobyć ich zaufanie powiedziałem że wiecej na tym nie zagram i usunalem wszystkiw wh aimy itp i strony zablokował mi kuzyn na hasło skąd brałem. Z góry bede wdzieczny

 

Nie rozumiem po co grasz na haxach i ze znajomymi? Po co ich oszukujesz? Czemu kuzyn Ci strony musi blokować? Już nie chce wiedzieć co, by było ze stronami dla dorosłych.

 

Powiedź im prawdę.

 

Chociaż z drugiej strony to świetni przyjaciele, kiedyś to się miało w d*pie jak kto gra, a niedługo będą się śmiać ,, haha ten Tomeg to grac nie potrafi tylgo kupuje premge ''. Niedługo to będzie jakieś nękanie, bo się komuś w grze coś zrobiło i państwo gry zabierze, a szkoda :/

 

No to skoro nie umiesz bawić się w grach, to w nie nie graj. Zrobisz dobry uczynek i sobie, i nam graczom.

 

Forum o czitach - moderator mówi, żeby osoba nie cheatowała. WTF? Nie po to ludzie, którzy są tutaj z 4 lata (ba nawet kilka miesięcy) grzebali w rejestrach i uczyli się programowania, by ktoś wypisywał takie rzeczy. Powinieneś się wstydzić drogi moderatorze.

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

Trzeba było lepiej czitować.

 

Olej ich, jeśli się obrazili na ciebie, bo czitujesz w grach. To współczuję. Tobie jak i im. Tobie za to, że się z nimi zadajesz, a im za głupotę.

Opublikowano

Nie rozumiem po co grasz na haxach i ze znajomymi? Po co ich oszukujesz? Czemu kuzyn Ci strony musi blokować? Już nie chce wiedzieć co, by było ze stronami dla dorosłych.

 

Powiedź im prawdę.

 

Chociaż z drugiej strony to świetni przyjaciele, kiedyś to się miało w d*pie jak kto gra, a niedługo będą się śmiać ,, haha ten Tomeg to grac nie potrafi tylgo kupuje premge ''. Niedługo to będzie jakieś nękanie, bo się komuś w grze coś zrobiło i państwo gry zabierze, a szkoda :/

 

 

Forum o czitach - moderator mówi, żeby osoba nie cheatowała. WTF? Nie po to ludzie, którzy są tutaj z 4 lata (ba nawet kilka miesięcy) grzebali w rejestrach i uczyli się programowania, by ktoś wypisywał takie rzeczy. Powinieneś się wstydzić drogi moderatorze.

 

 

To forum już nie jest o cheatach.

Przeczytaj sobie co na gorze pisze.

Kiedyś było głównie o cheatach ale obecnie jest to forum dla Community gier.

 

 

 

 

@topic

Zmień klase lub skocz z mostu :v

Opublikowano

Nie rozumiem po co grasz na haxach i ze znajomymi? Po co ich oszukujesz? Czemu kuzyn Ci strony musi blokować? Już nie chce wiedzieć co, by było ze stronami dla dorosłych.

 

Powiedź im prawdę.

 

Chociaż z drugiej strony to świetni przyjaciele, kiedyś to się miało w d*pie jak kto gra, a niedługo będą się śmiać ,, haha ten Tomeg to grac nie potrafi tylgo kupuje premge ''. Niedługo to będzie jakieś nękanie, bo się komuś w grze coś zrobiło i państwo gry zabierze, a szkoda :/

 

 

Forum o czitach - moderator mówi, żeby osoba nie cheatowała. WTF? Nie po to ludzie, którzy są tutaj z 4 lata (ba nawet kilka miesięcy) grzebali w rejestrach i uczyli się programowania, by ktoś wypisywał takie rzeczy. Powinieneś się wstydzić drogi moderatorze.

 

To forum od dawna nie jest o cheatach, a już na pewno nie tematem przewodnim, pora skończyć te stereotypy.

Opublikowano

no piszecie zeby zmienił klase i jutro nowy bardzo poważny temat "zmieniać z bodego na mentala??"

 

 

przestancie odpowiadac na trolla bo on pewnie mysli ze jest śmiechaszny  xDxDxDxDxDxD

ae1d1005fe.png


Opublikowano

Klasę kończe dopiero za 2 lata ale c**j dam jakos rade tylko ze powiem im ze ani razu wiecej nie uzyje cheatow to i tak nie uwierza a chce zeby mieli do mnie zaufanie w tym mam problem

Opublikowano

Cheater dobra ksywa.

 

Pewnie im się znudzi ;p

Opublikowano

no piszecie zeby zmienił klase i jutro nowy bardzo poważny temat "zmieniać z bodego na mentala??"

 

 

przestancie odpowiadac na trolla bo on pewnie mysli ze jest śmiechaszny  xDxDxDxDxDxD

to nie jest troll pisze poważnie bo niechciałbys zeby cie tak wyzywali a po 2 zeby z nimi zagrac czy cos to nie bo pewnie bedzie cheatowal

Opublikowano

to nie jest troll pisze poważnie bo niechciałbys zeby cie tak wyzywali a po 2 zeby z nimi zagrac czy cos to nie bo pewnie bedzie cheatowal

gownie wydajesz tylko pieniadze na konta bo wakacje dostajesz... wakacje sie koncza a ty nadal na wakacjach bedziesz, beka z tematu w c**j to po 1 a po 2 jestes idiota psujac innym gre jak chcesz sie pobawic na czitach to idz grac czity vs czity wtedy nikt sobie gry nie psuje 

Opublikowano

Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc gdyż od jakiegos roku mnie wyzywają od cheatera a zaczęło się gdy grałem na bolu i dostałem potem perma bana ale mówiłem kolegom że to pomyłka i jakoś uwieżyli ale potem jak grałem z nimi w csa 1.6 w szkole to mówili wyłacz aima wh itp bo ci nie wierze nic nie miałem . Pomyślałem że może jak wbije chociaż kałach w cs go to będzie ok tak się stało używałem wh i aima ale tak żeby sie nie skapnęli i niestety po 4 miesiącach dostałem overwatcha i następnego dnia kolega pyta się czy gram rankeda ja mowie ze nie bo mam vaca ze brat mi wbił i kupiłem nowego csa grałem z kolegą który mi i wierzył ale dostałem oerwatcha.

teraz ide do 2 technikum i znowu beda mnie wyzywac od cheatera jak bylo rok temu proszę o pomoc niewiem jak zdobyć ich zaufanie powiedziałem że wiecej na tym nie zagram i usunalem wszystkiw wh aimy itp i strony zablokował mi kuzyn na hasło skąd brałem. Z góry bede wdzieczny

Olej ich, nie zwracaj wgl na to uwagi ale ustaw się po lekcjach z nimi i pokaż, że w realu nie jesteś cheaterem xD

Znajdź sobie innych kolegów albo jakąś "koleżankę" ;)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...