Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak pozbyć się tego 1 prefixu z nicku?


GamePL7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

Jeżeli nie widzicie zdjecia to macie :

 


I jeszcze 1 jak wyedytowac temat w MPC Forum?


Aha dobra nie trzeba edytowac ... ale pozniej jak ktos cos napisze to bede musial jakos inaczej czy sie nie da?

Jeśli ci pomogłem to daj lajka ❤️ 

 

Opublikowano

Zapewne masz podwojone prefiksy, podaj sekcję "EssentialsChat". Wygląda ona mniej-więcej tak i u mnie zaczyna się od linijki 532:

  format: '<{DISPLAYNAME}> {MESSAGE}'
  #format: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'

  group-formats:
  #  Default: '{WORLDNAME} {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
  #  Admins: '{WORLDNAME} &c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&c {MESSAGE}'
Opublikowano

Ten pierwszy (szary) jest z Essentials Chat (Zobacz w configu powinnobyć

 [{GROUP}] {DISPLAYNAME} : {MESSEGE} 

usuń to [{GROUP}] W sumie nie dobrze jest robić prefix w pex (ten drugi prefix) bo to brzydko i głupio wygląda ;)

r9wfFzB.png

Opublikowano

Userzy nie mogą edytować tematu.

 

Zobacz w configu Essentials/PermissionsEx.

 Dokładnie co mam sprawdzic w permisionsex mam : 

  Gracz:
    prefix: '&e[Gracz]&7'
 
A w essetnials:
chat:
 
  # If EssentialsChat is installed, this will define how far a player's voice travels, in blocks.  Set to 0 to make all chat global.
  # Note that users with the "essentials.chat.spy" permission will hear everything, regardless of this setting.
  # Users with essentials.chat.shout can override this by prefixing text with an exclamation mark (!)
  # Users with essentials.chat.question can override this by prefixing text with a question mark (?)
  # You can add command costs for shout/question by adding chat-shout and chat-question to the command costs section."
  radius: 0
 
  # Chat formatting can be done in two ways, you can either define a standard format for all chat.
  # Or you can give a group specific chat format, to give some extra variation.
  # If set to the default chat format which "should" be compatible with ichat.
  # For more information of chat formatting, check out the wiki: http://wiki.ess3.net/wiki/Chat_Formatting
 
  format: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
  #format: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
 
  group-formats:
  #  default: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
  #  Admins: '&c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&c {MESSAGE}'
 
  # If you are using group formats make sure to remove the '#' to allow the setting to be read.

 

Zapewne masz podwojone prefiksy, podaj sekcję "EssentialsChat". Wygląda ona mniej-więcej tak i u mnie zaczyna się od linijki 532:

  format: '<{DISPLAYNAME}> {MESSAGE}'
  #format: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'

  group-formats:
  #  Default: '{WORLDNAME} {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
  #  Admins: '{WORLDNAME} &c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&c {MESSAGE}'

 

 

Ten pierwszy (szary) jest z Essentials Chat (Zobacz w configu powinnobyć

 [{GROUP}] {DISPLAYNAME} : {MESSEGE} 

usuń to [{GROUP}] W sumie nie dobrze jest robić prefix w pex (ten drugi prefix) bo to brzydko i głupio wygląda ;)

MAM :

  format: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
  #format: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
 
  group-formats:
  #  default: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
  #  Admins: '&c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&c {MESSAGE}'
Jeśli ci pomogłem to daj lajka ❤️ 

 

Opublikowano

@GamePL7

To zrób:

format: '{DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
  #format: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'


  group-formats:
  #  default: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
  #  Admins: '&c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&c {MESSAGE}'

r9wfFzB.png

Opublikowano

 

@GamePL7

To zrób:

format: '{DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
  #format: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'


  group-formats:
  #  default: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
  #  Admins: '&c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&c {MESSAGE}'

 

Mysle ze bedzie dziłac dzieki za odp

Jeśli ci pomogłem to daj lajka ❤️ 

 

Opublikowano

@up 

Ziomeczku w strukturze:

format: ''

Możesz wpisywać wszystko co Ci się żywnie podoba byle by było {DISPLAYNAME} i {MESSEGE}

 

Więc możesz zrobić np;

  Format: '{DISPLAYNAME} Mowi: {MESSEGE}'

r9wfFzB.png

Opublikowano

@up 

Ziomeczku w strukturze:

format: ''

Możesz wpisywać wszystko co Ci się żywnie podoba byle by było {DISPLAYNAME} i {MESSEGE}

 

Więc możesz zrobić np;

  Format: '{DISPLAYNAME} Mowi: {MESSEGE}'

Dzieki :)

A mam do cb pytanie , jak zrobic sygnature czy jak to sie nazywa (to co jest pod postem) - Jakie wymiary , jak dodac?

Jeśli ci pomogłem to daj lajka ❤️ 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...