Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] Dwa odpalone L# cracked by broli na tym samym koncie.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dwa odpalone L# cracked by broli na tym samym koncie.

 

Czy można tak ? Obydwa komputery łączą się przez ten sam router, więc ip jest takie same. Chciałbym na drugim zrobić sobie smurfa, a na innym grać sobie na moim koncie.

Opublikowano

Na raz byś nie mógł odpalić :) Musiałbyś mieć dwa oddzielne konta na nulledzie

Ilość postów:


100-postów-[]
200-postów-[]
400-postów-[X]
800-postów-[X]



Pomogła ci lub spodobała ci się moja odpowiedź? Daj like ;]

Opublikowano

Na raz byś nie mógł odpalić :) Musiałbyś mieć dwa oddzielne konta na nulledzie

 

A mam jeszcze pytanie odnośnie tego nowego systemu referali, teraz wystarczy tylko 5 kont 10lvl i mam juz skina ww i twicza ? i to wszystko ?

Opublikowano

Za 3 refy 10lvlowe - Warwick ze skinem + 1k IP

Za kolejne 2 refy (czyli razem 5 refów) - Twitch ze skinem + 1k IP

 

Czyli razem 5 refów i masz wszystko : 2 skiny i 5k IP.

Opublikowano

Za 3 refy 10lvlowe - Warwick ze skinem + 1k IP

Za kolejne 2 refy (czyli razem 5 refów) - Twitch ze skinem + 1k IP

 

Czyli razem 5 refów i masz wszystko : 2 skiny i 5k IP.

 

nie popiepszylo im się coś ? 5 kont 10 lvl i mam to wszystko ? przedtem to chyba ze 100 referali potrzeba było

 

czyli rozumiem więcej jak 5 nie ma sensu już mieć bo nie dostane np extra rp/ip ?

Opublikowano

nie popiepszylo im się coś ? 5 kont 10 lvl i mam to wszystko ? przedtem to chyba ze 100 referali potrzeba było

 

czyli rozumiem więcej jak 5 nie ma sensu już mieć bo nie dostane np extra rp/ip ?

5 Max, później nie dostajesz już nic (poprostu te refferale był nadużywane poprzez sprzedawanie ich na allegro i bocenie kont)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...