Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem ze skryptem na deszcz, który nie działa.


Diamond_Sword12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć jeżeli to czytasz i postarasz się troszeczkę aby rozwiącać mój problem bardzo Ci dziękuje. Przechodząc do problemu skrypt na deszcz mi nie działa. Skrypt mial wyglądać tak:

Wpisz /deszcz on aby wlączyć deszcz

Wpisz /deszcz off aby wyłączyć deszcz

Dlatego prosze was o pomoc lub napisanie prostego skryptu na wylaczenie i wlaczenie deszczu z permissja.

Z góry dziękuje :)

Opublikowano

Jakby co stworzyłem serwer Hamachi aby poznac i pouczyc sie troche tych skryptów.. więc prosze nie śmiejcie się ze mnie bo dopiero zaczynam pisac skrypty...

Oto skrypt: Jeżeli jest cały zły bardzo bym prosil a napisanie go poprawnie z góry dziękuje :)

 

command /deszcz [<text>]:
    trigger:
        send "&aWpisz /deszcz &coff &a- Aby wylaczyc deszcz."
        send "&aWpisz /deszcz &con &a- Aby wlaczyc deszcz."

command /deszcz [<text>]:
    trigger:
        player has permissions "deszcz.on"
            arg 1 is not set:
                send "&cWpisz /deszcz on Aby wlaczyc deszcz"
                stop
            arg 1 is set:
                send "&aPomyslne wlaczyles opady atmosferyczne"
                execute console command "/toggledownfall"
                stop

command /deszcz [<text>]:
    trigger:
        player has permissions "deszcz.off"
            arg 1 is not set:
                send "&cWpisz /deszcz off Aby wylaczyc deszcz"
                stop
            arg 1 is set
                send "&aPomyslne wylaczyles opady atmosferyczne"
                execute console command "/toggledownfall"
                stop

                
              

Opublikowano
command /deszcz [<text>]:
	trigger:
		if arg 1 is not set:
			send "Wpisz /deszcz off - aby wylaczyc deszcz"
			send "Wpisz /deszcz on - aby wlaczyc deszcz"
			stop
		if arg 1 is "on":
			if player has permission "deszcz.wlacz":
				execute consoloe command "toggledownfall"
				send "pomyslnie wlaczyles opady"
				stop
		else:
			send "nie masz uprawnien"
			stop
		if arg 1 is "off":
			if player has permission "deszcz.wylacz":
				execute consoloe command "toggledownfall"
				send "pomyslnie wylaczyles opady"
				stop
		else:
			send "nie masz uprawnien"
			stop

Napisałem od nowa, powinno być ok.

Opublikowano

Działa najs. Wielkie dzięki. Temat do zamknięcia. P.S w wyrazie console zrobiłeś literówke ale mniejsza xD

 

Ah, faktycznie. :)

Temat już zamykam, tylko pamiętaj o tym, aby przy podawaniu "execute .. command" w komendzie nie podawać slasha.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...