Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy lol zadziała na takim sprzęcie?


SledziuuKsg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Z góry chciałbym powiedzieć że oprócz laptopa o którym dowiecie się za chwilkę mam też dobry komputer na którym gram w lola na stałych 80-90fps na full detalach. :) A moje pytanie jest takie: Czy lol pójdzie na tym sprzęcie? Ile mógłbym się spodziewać fps na najniższych detalach, rodzielczośći itp. Głupie komentarze  możecie sobie darować :) Pytam dlatego ponieważ nie chcę tracić czasu na pobieranie lola :P Specyfikacje sprzętu wzięty ze sterownika grafiki:

 

Intel® Graphics Media Accelerator Driver for Mobile Report

Report Date:        08/28/2015
Report Time[hr:mm:ss]:    15:40:49
Driver Version:        6.14.10.4631
Operating System:        Windows XP* Home Edition, Dodatek Service Pack 3 (5.1.2600)
Default Language:        Polish
DirectX* Version:        9.0
Physical Memory:        759 MB
Minimum Graphics Memory:    8 MB
Maximum Graphics Memory:    128 MB
Graphics Memory in Use:    9 MB
Processor:        x86 family 6 Model 13 Stepping 8
Processor Speed:        1399 MHZ
Vendor ID:        8086
Device ID:        2592
Device Revision:        03


*   Accelerator Information   *

Accelerator in Use:        Mobile Intel® 915GM/GMS,910GML Express Chipset Family
Video BIOS:        3412
Current Graphics Mode:    1024 x 768 True Color (60 Hz)



*   Devices Connected to the Graphics Accelerator   *


Active Notebook Displays: 1


*   Notebook   *

Monitor Name:        Monitor Plug and Play
Display Type:        Digital
Gamma Value:        2,20
DDC2 Protocol:        Supported
Maximum Image Size:    Horizontal: Not Available
            Vertical:   Not Available
Monitor Supported Modes:
1024 x 768 (60 Hz)
Display Power Management Support:
    Standby Mode:    Not Supported
    Suspend Mode:    Not Supported
    Active Off Mode: Not Supported

* Other names and brands are the property of their respective owners.

 

Jeśli temat dodałem w złym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie :)

Opublikowano

Ehhem ...

Na najwyższych zagrasz może na 5 fps 20-25 na minimalnych o ile nawet nie tyle 

Nie doczytałem się ramu ale ten procesor to masakra a karty graficznej prawie nie ma ...

Dopisz ile to ma ramu ...

Opublikowano

­

Physical Memory:        759 MB

Minimum Graphics Memory:    8 MB
Maximum Graphics Memory:    128 MB
Graphics Memory in Use:    9 MB

Processor:        x86 family 6 Model 13 Stepping 8
Processor Speed:        1399 MHZ

Może i pójdzie, ale wątpię. Wszystko na najniższych + wyłączenie dźwięków może pójdzie na ~20 fps xD

Opublikowano

Świetnie :) Nawet się pozytywnie zaskoczyłem że uciągne te 20fps :v  Do porównania w minecraft gram na single player na około 30-40fps. (Wgrany Optifine). A na serwerach od 20-35fps (Pluginy zżerają wszystko) :D Więc pobiorę tego lola i się przekonam ;) Wkrótce dam znać na ile fps uciągłem tego lola :)

Opublikowano

My ci mówimy na oko :)

Podaj ile ten laptop ma ramu bo jak pisałem nie doczytałem się .

Jeszcze jedno na moim komputerze 

2x1,8

1gb ramu

kartę 512 mb 

5 fps na monimalnych więc ...

Opublikowano

nie próbuj szkoda czasu ja mam 2gb ramu 2x1,7 procek i karte podobną do twojej tylko kilka nr więcej i mam 30 fps i mocno spada, mając nie całe 800mb ramu sadze ze pograsz(mi często spada poniżej 15-10)

ale jak chcesz to pobierz sobie taki program ze strony 

 

 

www.lolupdater.com

 

 

cos pomoże ale nie za wiele 

Opublikowano

Na najniższych ci odpali ważne żebyś lagów nie miał a grafike walić :D

                                              22695116389755711104.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...