Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Słuchawki z mikrofonem 200-250 zł


Bum3k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przecież autor wyraźnie napisał, że szuka czegoś dobrego

hmc 631, hyperx cloud na promocji za około tyle dostaniesz 

 

Miałeś je że się wypowiadasz? 

­

zy95qg.png

Opublikowano

Siberie to gówno tragiczne, nie dość że materiały jak ze śmietnika w porównaniu do normalnego sprzetu to brzmią okropnie, a do grania to już się całkiem nie nadają

Opublikowano

­Cała drużyna NiP'u gra na Siberiach v2/ elite, weź im to powiedz że nie nadają się do grania, ciekawe co Ci powiedzą ;)

LOL, nie grają, niby gdzie? na lanach? mają to na szyi bo sponsoring i tyle

­

Opublikowano

http://madness-gaming.cz/cod/infusions/pro_download_panel/images/forest_csgo.jpgforest

http://static.fragbite.se/stock/ee8efe80a4e661d9a0a2.jpgfifi

http://mircsgo.ru/wp-content/uploads/2015/04/Xizt.jpgxizt

 

 

 

http://www.cscl.ru/images/photoalbum/album_15/Sys3rkS.jpgzeus

 

http://static.hltv.org/images/galleries/5418-medium/1361656725.8785.jpegguardian

 

http://i.ytimg.com/vi/bnJBaJ5s2VA/maxresdefault.jpgedward

 

 

 

 

http://clutchinfo.pl/wp-content/uploads/2015/04/afafg.jpegdevice

 

http://static.ongamers.com/uploads/scale_super/0/939/17632-ruuit+26531.jpgdupreeh

 

 

 

I pewnie jeszcze z 20 innych pro graczy ich używa ale nie chce mi się dalej szukać.

 

 

 

 

 

 

@Edit Także nie siejcie już fermentu chłopaki, to że wam się nie spodobały to nie znaczy że musicie wmawiać wszystkim że to gówno :)

 

Tak samo druga połowa pro graczy gra na jakichś Razerach, najczęściej Krakenach i jest to samo co w przypadku siberii że czarna masa mówi że przereklamowe gówna, ciekawe co Scream o tym sądzi i reszta ludzi z tych najwyżej półki w cs go.

­

zy95qg.png

Opublikowano

@p3nisaider

Bo to gówno. Tak samo z headsetami razera czy logitecha.

 

Autorze

W tym budżecie nic innego niż Superluxy HMC631 albo Hyperx Cloud.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Nie to już jest śmieszne XDD

Wiesz co to sponsoring? Miałeś je na głowie? Ja widzę, że nie, gdyż twoim jedyny jedynym argumentem jest "prosi mieli je na głowie, gdzie wasze argumenty ciemna maso?". Nie potrafisz opisać ich brzmienia tylko polecasz ze względu, że ktos je miał na głowie a jednymy tego powodem jest umowa z danym producentem sprzetu i tyle.

Nie będę dalej się o tym kłocil z czlowiekiem ktory nie potrafi opisac brzmienia sluchawek ktore poleca. Szczyt głupoty

ps siberie to gówno jak inne headsety od steelseries

­

Opublikowano

Widzę że cebulaki nie zrozumieją :D­

Widzę że ktoś nie rozumie co to marketing i nie miał żadnego porównania z dobrymi słuchawkami stereo. Nie dopuszczasz myśli, że coś co kupiłeś może być c*****e, bo to przecież jest twoje więc jak może być słabe. Może kiedyś usłyszysz o co chodzi, póki co nie ma sensu się z tobą kłócić

Opublikowano

Widzę że cebulaki nie zrozumieją :D­

XDDDDDD

Gdybym nie miał teraz krakenów na głowie nawet bym się na ich temat nie odezwał.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

To jest czysty marketing a siberie są gównami. Jeśli chcesz słuchawki głównie pod gry to kupuj siberie(albo inny s**t), pozycjonowanie i tak głównie zależy od dźwiękówki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...