Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Działający kasyno skrypt z 0% szans na zwycięstwo.


Masturbinho

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie jestem pewien czy to najlepszy sposób na kasyno. Wystarczy parę rundek, żeby zauważyć, że bot oszukuje. Zgodnie z zasadami kasyn, powinno się dać wygrać pare rundek 1-2 graczowi, żeby go zmylić, że to prosty zarobek a później ogołocić go z kasy. Czyli bocik musiałby zapamiętywać nicki graczy i ilość wygranych i odpowiednio manipulować tym. Przyjdzie gracz ma nick X stawia 1k to wygrywa stawia 3k znowu wygrywa później 5k i przegrywa kolejne 5k przegrywa, a przychodzi gracz Y i stawia pierwszy raz od razu 2cc (wysoka stawka) no to przegrywa. Oczywiście to już podchodzi pod sztuczną inteligencje, ale jest to chyba nie trudne w realizacji

Opublikowano

Hm. Myśl co chcesz, ale ja w krótkim czasie zarobiłem cały bp ccków. Działa to tak: ktoś podbija, stawia 3 cc, 3 cc, 3 cc, 3 cc i nagle jak już 4x z rzędu wypadnie to low to nagle zarzuci 40 cc, bo myśli że teraz na pewno będzie high :D

Merlin_PL.png

Last Msg wymiata :)) Do jakiegoś Turasa pewnie.

Opublikowano

Zazwyczaj stawiałem na kilkunastu serverach. Najczęściej jednak grają w yalahar (polecam kupić pacca na 10 dni). Gdzie tyle zarobiłem? Hmm.. Harmonia, Olympa, Antica, Efidia, Bellona i kilka innych serverów :] W jeden dzień potrafiłem spokojnie zarobić na pacca. Wiadomo, to zależy od szczęścia bo bywało też że nikt nie grał. Hmm.. Co warto dodać? Wiadomo - dużo lepiej stawiać postacie na yalahar. Zarobiony hajs z serwerów, które was nie interesują zamieniamy na tibia coinsy i kupujemy za nie hajs na serwerze na którym chcemy mieć hajsiwo. 

W folderze xenobot są pozapisywanie logi, które mógłbym tu wstawić dla potwierdzenia moich zarobków, ale po co mi to? Nicki są tam zapisane, nie będę się wpierniczać za przeproszeniem : > 


Hm. Dość często są i tacy idioci co grają po 50 cc:

 

 

[13/08/2015 11:36:50] Zaga Ralpth chosen: L option.
[13/08/2015 11:36:50] Zaga Ralpth's amount of MONEY: 10K, ITEMS: 0K.
[13/08/2015 11:36:51] Player Lost: 10K.
Your Balance is 15K

[13/08/2015 12:10:11] Trudnybolek chosen: H option.
[13/08/2015 12:10:11] Trudnybolek's amount of MONEY: 10K, ITEMS: 0K.
[13/08/2015 12:10:12] Player Lost: 10K.
Your Balance is 25K

[13/08/2015 12:36:03] Nezu chosen: L option.
[13/08/2015 12:36:03] Nezu's amount of MONEY: 0K, ITEMS: 500K.
[13/08/2015 12:36:04] Player Lost: 500K.
Your Balance is 525K

[13/08/2015 12:36:17] Nezu chosen: L option.
[13/08/2015 12:36:17] Nezu's amount of MONEY: 0K, ITEMS: 500K.
[13/08/2015 12:36:18] Player Lost: 500K.
Your Balance is 1025K

[13/08/2015 12:36:30] Nezu chosen: L option.
[13/08/2015 12:36:30] Nezu's amount of MONEY: 0K, ITEMS: 500K.
[13/08/2015 12:36:31] Player Lost: 500K.
Your Balance is 1525K

[13/08/2015 12:36:43] Nezu chosen: L option.
[13/08/2015 12:36:43] Nezu's amount of MONEY: 0K, ITEMS: 500K.
[13/08/2015 12:36:44] Player Lost: 500K.
Your Balance is 2025K

[13/08/2015 12:36:56] Nezu chosen: L option.
[13/08/2015 12:36:56] Nezu's amount of MONEY: 0K, ITEMS: 500K.
[13/08/2015 12:36:57] Player Lost: 500K.
Your Balance is 2525K

[13/08/2015 12:37:15] Nezu chosen: L option.
[13/08/2015 12:37:15] Nezu's amount of MONEY: 0K, ITEMS: 500K.
[13/08/2015 12:37:16] Player Lost: 500K.
Your Balance is 3025K

[13/08/2015 12:37:56] Nezu chosen: L option.
[13/08/2015 12:37:56] Nezu wants to cheat Casino
[13/08/2015 12:37:58] Nezu chosen: L option.
[13/08/2015 12:37:59] Nezu's amount of MONEY: 0K, ITEMS: 5K.
[13/08/2015 12:38:00] Player Lost: 5K.
Your Balance is 3030K

[13/08/2015 12:38:02] Nezu chosen: L option.
[13/08/2015 12:38:03] Nezu's amount of MONEY: 0K, ITEMS: 5K.
[13/08/2015 12:38:04] Player Lost: 5K.
Your Balance is 3035K

[13/08/2015 12:38:07] Nezu chosen: H option.
[13/08/2015 12:38:08] Nezu's amount of MONEY: 0K, ITEMS: 5K.
[13/08/2015 12:38:09] Player Lost: 5K.
Your Balance is 3040K

Merlin_PL.png

Last Msg wymiata :)) Do jakiegoś Turasa pewnie.

Opublikowano

Słabo coś z tym high / low only, ja sprzedawałem skrypt z wszystkimi "podkręconymi" grami i koleś nawet na blackjacku nie wygrywał ;)

Hugo _/
Opublikowano

Nie każę nikomu tego używać jak ktoś nie chce to nie musi pobierać i go odpalać :) Natomiast jeżeli ktoś jeszcze stwierdził tak jak ja?: "Nie wydam więcej siana na Tibię" to mu się to przyda jako money making :)

Merlin_PL.png

Last Msg wymiata :)) Do jakiegoś Turasa pewnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...