Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA V - po zwiększeniu rozdzielczości na górze ekranu pojawia się napis


EnderGamer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pewien problem. Gdy ustawiam w GTA rozdzielczość na najwyższą (zawsze w każdej grze taką ustawiam, bo na innych się nie da grać psuje się wszystko itp.) u góry pojawia się czerwony pasek i pisze "pamięć wideo: 1076/1024" O co chodzi? Czy jak będzie ona przeciążona to może coś się zepsuć w pc?

Myślę, że pomogłem jeśli tak daj +


 


76561198037263640.png

Opublikowano

Wykorzystujesz za dużo VRAM'u, nic nie powinno się stać. Jeśli chcesz grać na tej rozdzielczości na­jlepiej zmniejsz jakość tekstur. ;)

Opublikowano

Wszystko mam na średnich (najmniejszych) Ale chcę się jeszcze upewnić czy po długiej grze nic się nie stanie?

Myślę, że pomogłem jeśli tak daj +


 


76561198037263640.png

Opublikowano

Wszystko mam na średnich (najmniejszych) Ale chcę się jeszcze upewnić czy po długiej grze nic się nie stanie?

Nie. Ale może być tak, że z grą na pasku nie będziesz mógł wykonywać paru rzeczy, bo będzie Ci klatkowało.

Opublikowano

Mam kolejny problem. Otóż co misję (podczas niej) Ścina mi grę i wyskakuje błąd "Program Grand theft auto przestał działać." Proszę o pomoc.

Myślę, że pomogłem jeśli tak daj +


 


76561198037263640.png

Opublikowano

Mam kolejny problem. Otóż co misję (podczas niej) Ścina mi grę i wyskakuje błąd "Program Grand theft auto przestał działać." Proszę o pomoc.

Sprawdź spójność plików gry.

• W przypadku wersji ze sklepu Rockstar:

Kliknij menu „Start” i w oknie wyszukiwania wprowadź „cmd”, a następnie naciśnij Enter.

Pojawi się nowe okno wiersza poleceń, gdzie należy wpisać „cd c:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V” i nacisnąć Enter.

Uwaga: Zmień ścieżkę dostępu w powyższym poleceniu, jeśli grę zainstalowano w innym miejscu.

Wprowadź polecenie „GTAVLauncher.exe -verify” i naciśnij Enter.

 

• W przypadku wersji Steam:

Kliknij PPM nazwę gry w zakładce „Biblioteka”.

Kliknij opcję „Właściwości”.

Kliknij zakładkę „Pliki lokalne”.

Wybierz opcję „Sprawdź spójność plików gry...”

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...