Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

League Craft - skórki stworzone przez fanów lola... Jak wgrac , jak pobrac - Poradnik


Wolfowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam - dziś chciałem zaprezentowac wam League Craft. Ok, zaczynamy :

1. Wchodzimy na stronę : http://leaguecraft.com/- Możemy wybrac polecane skiny oraz możemy wejśc w zakładkę "Mods & Art" i wybrac "all skins".

2. Jeśli weszliście w "all skins" wybieracie bohatera oraz skórkę dla niego.

3. Gdy już znaleźliście swojego "ukochanego" ( xD) skina wybieracie download i pobieracie. (skina nie wypakowywujemy )


4.Teraz pobieramy mały programik : https://sites.google.com/site/siuupdates/- SIU (Skin Installer Ultimate) i klikamy Download Version ...

5. Gdy się pobierze, wypakowywujemy go i włączamy plik: SkinInstallerUltimate.exe .

6. Gdy się nam włączy musimy wybrac plik docelowy naszego lola : lol.launcher.exe który znajduje się tam, gdzie zainstalowaliśmy grę (u mnie znajdował się w \D\Riot Games\League of Legends) Screenshot : http://i.imgur.com/lomfz.png .

7. Gdy już wybierzemy pojawia nam się taki program : http://i.imgur.com/8ujBH.png

8.Teraz klikamy "Add Files" i wybieramy pobrany wcześniej przez nas plik skompresowany (Czyli plik z rozszerzeniem .zip) z naszym skinem : http://i.imgur.com/XiCGh.pngi klikamy Add to DataBase

9.Teraz wystarczy przejśc do zakładki "Install Existing skin" : http://i.imgur.com/e292f.pngi zatwierdzic naszego skina (czyli kliknąc na "puste pudełko" obok nazwy lub zdjęcia naszej postaci (to zależy jaką mamy wersję SIU)

10.Gdy się zainstaluje klikamy start LoL. (podobno można za to dostac vac bana choc wątpie ponieważ tego skina widzimy tylko i wyłącznie my, więc lepiej nie grac nim na rankedach ) i włączamy grę niestandardową, aby sprawdzic czy działa.
Cieszymy się skinem xD:D

Odinstalowywanie skina:
1.Wchodzimy w zakładkę "Install Existing Skin" , wybieramy naszego skina i klikamy uinstall : http://i.imgur.com/r0NrI.png .


Dzięki za przeczytanie . Plusy = Motywacja do tworzenia następnych wątków.

Powodzenia życzę ^_^

Oto skan programiku: 
https://www.virustotal.com/pl/file/ab0ba8bde81fdb0a510184d3607736637e20411cf492c42f885b3cc809978c0c/analysis/1440771606/

P.S To nie jest żaden Trojan, ponieważ mam to na kompie i nic nigdy jako takiego się z nim nie dzieje. :)

~Wolfowy

var programista = world.getPersonByPassion("programista"); 

var pytanie = document.getElementById("pytanie");

function odpowiedź() { programista.odpowiadaNa(pytanie); }

odpowiedź();

Opublikowano

Fajny poradnika ale dodaj skan :)

Może się przydać dla początkujących :)

Opublikowano

Fajny czytelny poradnik ;)

Jednak kupiony skin zawsze lepszy :D

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Opublikowano

Fajny czytelny poradnik ;)

 

Dzięki :D

 

 

 

Jednak kupiony skin zawsze lepszy  :D

 

Zależy od gustu ;)

 

~Wolfowy

 

­

Fajny poradnika ale dodaj skan :)

Może się przydać dla początkujących :)

Dzięki :DxD:)

­

var programista = world.getPersonByPassion("programista"); 

var pytanie = document.getElementById("pytanie");

function odpowiedź() { programista.odpowiadaNa(pytanie); }

odpowiedź();

Opublikowano

Duża możliwość na dostania bana na rankedach? Znalazłem fajnego skina i chcę nim pograć ;C

 

Wież co, sam nwm, podobno jest możliwośc dostania bana, ale nie ogarniam w jaki sposób odkryją to.   xD

Więc wg mnie 50% szansy, ale cały czas tego nie ogarniam ;).

 

~Wolfowy

­

var programista = world.getPersonByPassion("programista"); 

var pytanie = document.getElementById("pytanie");

function odpowiedź() { programista.odpowiadaNa(pytanie); }

odpowiedź();

Opublikowano

Nie ma szans na bana :) 

To nie jest coś co wykryją bo to nie zmienia tego jak grasz tylko jak wyglądasz no chyba że ktoś 

podpierdoli cię i będzie miał niezbite dowody :)

Opublikowano

Po wniknięciu w sprawę i przeskanowanie jej od góry do dołu krystian ma rację :)

 

~Wolfowy

var programista = world.getPersonByPassion("programista"); 

var pytanie = document.getElementById("pytanie");

function odpowiedź() { programista.odpowiadaNa(pytanie); }

odpowiedź();

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

VAC bana? OoO Valve wykupiło Riot , to już wiem skąd skrzynie będą i to nowe dynamic queue .

 

 

A tak na serio, za modyfikacje klienta RIOT wysyła ostrzeżenie na miala, jeśli nie będziemy grali więcej z czymś takim to nie będzie bana, jeśli mimo ostrzeżenia nie usuniemy programu - ban 2 tyg, a potem perm .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...