Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 13/14 - Nie łączy z serwerami


MeXoPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :D

 

Gdy Loguje Się Na Moje Konto I Wchodzę Do Fify 14 , 13 :D Wbijam Na FUT A Tu Serwery Są Obecnie Niedostępne :/

Gdy Zalogowałem Się Na 2 Konto , To Wszystko Było Ok :P

 

Wie Ktoś Może O Co Chodzi Dzieje Się tak Od Wczoraj :D

 

P.S Jak By Pisało Jakbym Miał Bana Lub Coś ? :D

Opublikowano

Dokładnej daty nie znam, ale na forum w niektórych tematach właśnie o serwerach ut13 można wyczytać, że są wyłączone. :)­

­

Opublikowano

A Jeżeli W 14 Piszę Mi Że ,, Serwery EA są obecnie niedostępne . Spróbój ponownie później '' To Nie Mam Jakiegoś Bana , Samo Się Naprawi ? :P

Opublikowano

­Serwery FIFA są wyłączane co 3 części, oznacza to, że jeśli wyszła FIFA 15 to serwery do FIFA 12 zostały wyłączone itd. 

Jeśli chodzi o FIFA 14 to pewnie zadziała, często zdarza się, że serwery nie są dostępne, nawet w FIFA 15. 

Czemu boisz się blokady konta? Kupowałeś jakieś coisny etc.? :D

Opublikowano

No Właśnie Nie Kupowałem Nic , A Czytałem Na Innym Forum Że Koleś Miał Bana , I Tak Mu Pisało :P

 

P.S A Wiecie Może Ile W Przybliżeniu Może Trwać Takie Coś Ze Serwerami :P ?

Opublikowano

No Właśnie Nie Kupowałem Nic , A Czytałem Na Innym Forum Że Koleś Miał Bana , I Tak Mu Pisało :P

 

P.S A Wiecie Może Ile W Przybliżeniu Może Trwać Takie Coś Ze Serwerami :P ?

Czemu każde słowo z wielkiej litery? :P

 

Ciężko określić, pewnie około paru dni.

graphic.png

Opublikowano

Czemu każde słowo z wielkiej litery? :P

 

Ciężko określić, pewnie około paru dni.

Na tablecie coś takiego mi się włącza :D Dziękuję wszystkim , temat do zamknięcia :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...