Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GO jedną z najpopularniejszych gier świata?


Timcio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zastanawiamy się z znajomymi w jaką grę gra najwięcej graczy.


 


Jeden twierdzi ze LoL drugi ze Fifa lub Dota moim zdaniem CS:GO jest teraz najpopularniejsza grą rozgrywaną na świecie.


 


Co o tym myślicie piszcie w komentarzach 


 


Pozdrawiam.


Opublikowano

 

Witam, zastanawiamy się z znajomymi w jaką grę gra najwięcej graczy.

 

Jeden twierdzi ze LoL drugi ze Fifa lub Dota moim zdaniem CS:GO jest teraz najpopularniejsza grą rozgrywaną na świecie.

 

Co o tym myślicie piszcie w komentarzach 

 

Pozdrawiam.

 

CS>LoL>Dota

 

Cs pobija od 2014 wszystkie rekordy związane z oglądalnością oraz graczy. Niestety jest przez co coraz więcej cielaków ale nic się z tym nie zrobi :)

Opublikowano

CS>LoL>Dota

 

Cs pobija od 2014 wszystkie rekordy związane z oglądalnością oraz graczy. Niestety jest przez co coraz więcej cielaków ale nic się z tym nie zrobi :)

A nie ilością. To że numerki działają przedstawia twój post, 90% osób które ogląda te streamy są zwykłymi pazernymi ludźmi którzy lecą na 'drop'. 10% to ta PRAWDZIWA ilość fanów owej gry, myślisz że dlaczego tyle osób nagle przeszło na csgo? Bo jest to czysty biznes. Dawniej nie było skinów, tickratów czy innych bzdetów. Liczył się skill, reflex i dobra zabawa. Teraz to wszystko poszedł pies j****.

Moim zdaniem LOL ma większą oglądalność ale dalej na wschód niż zachód, na zachodzie przyjął się dobrze csgo tak jak wcześniej wspominałem poprzez czysty biznes.

graphic.png
Opublikowano

­@asar123

 

Nie do końca... Bo LOLa stworzono w 2009 a CS:GO jest od 2012/13.

 

Jak będzie miał tyle lat co LOL to spokojnie będzie z 20-30 milionów kont :v

graphic.png


 

Opublikowano

Nie wiem jak wy ale mi się lepiej w csa grało przed jego skokiem popularnosci przed tym jak zaczeli grać Ci wszyscy Isamu itd teraz wszyscy w nickach Jot.pe i przez to się troche community pogorszyło :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...