Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Opcje uruchamiania/komendy na lepszą wydajnosć


WhR

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalista
Opublikowano

Witam. 
Szukam Opcji uruchamiania/komend które pomogą zwiększyć fps'y podczas gry znalazłem takie 
-threads 4
-processheap
-nod3d9ex
-high
Odpowiedzi będą nagradzane.

Opublikowano

-novid -high -threads 4 +cl_forcepreload 1 -snd_headphone_pan_exponent 2-snd_front_headphone_position 45 -snd_rear_headphone_position 135 -nojoy

 

tych używam ja, poprawiają one wydajność oraz dźwięk kroków np.

­

Specjalista
Opublikowano

-novid -high -threads 4 +cl_forcepreload 1 -snd_headphone_pan_exponent 2-snd_front_headphone_position 45 -snd_rear_headphone_position 135 -nojoy

 

tych używam ja, poprawiają one wydajność oraz dźwięk kroków np.

­

cl_forcepreload 1 rozumiem że do konsoli w grze? Muszę wpisywać co uruchomienie gry albo bindować?

Opublikowano

cl_forcepreload 1 rozumiem że do konsoli w grze? Muszę wpisywać co uruchomienie gry albo bindować?

wszystko wklejasz w opcji 'ustaw opcje uruchamiania' poprzez klikniecie prawego na csa w steamie. Nie musisz nic bindować, jak skopiujesz to tak jak Ci podam niżej będzie śmigać.

-novid -high -threads 4 +cl_forcepreload 1 -snd_headphone_pan_exponent 2-snd_front_headphone_position 45 -snd_rear_headphone_position 135 -nojoy 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...