Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poprawka z angielskiego 2 LO - jak to w końcu jest?


Malutki3286

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile trzeba mieć % aby zaliczyć?

Jest mnóstwo odpowiedzi na ten temat i każda mówi co innego.

 

Podobno jest tak że sumują pkt z egzaminu pisemnego i ustnego i trzeba mieć minimum 30% jak na maturze - ile jest w tym prawdy ?

Opublikowano

Nie wiem jak to jest z tym sumowaniem punktów, lecz z pewnością trzeba mieć 30 procent, aby zdać.

Nauczycielki same mówią na ile % należy napisać, po 25% też się zdarzają, ale to już dla naprawdę bardzo słabych uczniów taka ulga.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Myślę że mi nauczyciel nie dowali 30%+? Bo jak bd musiał napisać na 50 czy 80% to może być ciężko :/

Na 80% piszą Ci co wydają na korepetytora po 5-6 stówek.

Na 80% idzie napisać z biologii, bo tam są prawie same słówka, jakieś fotosyntezy itp itd.

30% to będziesz miał minimum z racji na to, że jest to LO, w gimbie dawali po 25% u mnie ale to już jak mówiłem dla takich uczniów, co wiązali koniec z końcem.

Myślę, że nawet 35-45 % minimalny próg może Ci facetka dopier**lić.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Na 80% piszą Ci co wydają na korepetytora po 5-6 stówek.

Na 80% idzie napisać z biologii, bo tam są prawie same słówka, jakieś fotosyntezy itp itd.

30% to będziesz miał minimum z racji na to, że jest to LO, w gimbie dawali po 25% u mnie ale to już jak mówiłem dla takich uczniów, co wiązali koniec z końcem.

Myślę, że nawet 35-45 % minimalny próg może Ci facetka dopier**lić.

Myślę że dam radę napisać w ostateczności zostaje mi na szczęście warunkowe

Opublikowano

Myślę że dam radę napisać w ostateczności zostaje mi na szczęście warunkowe

Na warunkowym w 95% przepuszczają więc nie bój się, easy.

Tylko napisz coś chociaż, bo jak napiszesz na 0% to nawet warunkowego Ci nie dadzą.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Na warunkowym w 95% przepuszczają więc nie bój się, easy.

Tylko napisz coś chociaż, bo jak napiszesz na 0% to nawet warunkowego Ci nie dadzą.

Na różnych spr czy kartkowkach nic się nie uczyłem i napisałem tę 35% miałem 1 na koniec bo na kartkowce trzeba mieć 50%. Teraz nauczyłem się co trzeba i myślę że dam radę zaliczyc ta poprawkę.

 

Co do warunkowego u mnie w szkole to wystarczy że przyjdę i cokolwiek napiszę i powiem na ustnym.

 

 

Dzięki za pomoc - do zamknięcia.

Opublikowano

Na 80% piszą Ci co wydają na korepetytora po 5-6 stówek.

Na 80% idzie napisać z biologii, bo tam są prawie same słówka, jakieś fotosyntezy itp itd.

30% to będziesz miał minimum z racji na to, że jest to LO, w gimbie dawali po 25% u mnie ale to już jak mówiłem dla takich uczniów, co wiązali koniec z końcem.

Myślę, że nawet 35-45 % minimalny próg może Ci facetka dopier**lić.

to jakaś szkoła dla specjalnie uzdolnionych widzę

76561198093115115.pngAddFriend.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...