Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie serwer Asfena? Szansa? Powrót?


Tesoria

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie chcę powrócić do metka, mam już swojego sponsora, pliki mam przygotowane jest to edytowana Tesoria na Source kto grał wie że serwer był dobry, gdyby nie parę błędów tak? :)


 


Iż gdyż ponieważ nie stawiałem serwera przez jakiś rok nie cały, co wy na to abym znów spróbował swoich sił po długiej przerwie, dużej nauki większej nauki edycji plików, game, klienta, binki, itd? :) Mogę obiecać tyle że serwera za ni c***a teraz nie wyłączę bo idzie moja kasa w ten serwer na stronę, grafikę, także na pewno szybko bym nie odpuścił, dbał bym o serwer kto wie to zawszę od razu naprawiałem błędy po starcie w nocy, problem że wyłączałem serwer z powodu braku graczy, lub nie dawałem sobie sam rady, teraz jestem przekonany że jestem w stanie z znajomym pociągnąć serwer bez OFF.


 


Co myślicie o Tesorii na Source? Z zmienioną fabułą, rzeczami, setami, petami, systemami?  ^_^ 


53594961070274399019.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...