Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie skiny kupić za 50 euro?


anonim1312

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka to znowu ja :D Spotkała mnie miła niespodzianka, gdyż odnalazłem stary kod PSC za 100 zł i dokupiłem sobie za następne 100 zł, ale nie w tym rzecz, zamierzam je wydać na skiny, gdyż kosę już mam, oto moje obecne skiny:
M4A4 Dragon King FN
AK47 Elite Build ST MW
P90 Asiimov WW
Awp Man o War MW
P250 Muertos FN
Galil Rocket Pop ST FN
P2000 Handgun
oraz wiele, wiele innych ze stattrakami do 80 % broni, ale postanowiłem, że nieco je ulepsze i upatrzyłem sobie 2 zestawy:
1)
AK47 Wulkan MW
M4A4 Dragon King ST MW
P90 Asiimov MW
P250 Muertos ST MW
2)
AK47 Jaguar MW
M4A4 Dragon King ST MW
P90 Asiimov FN
Glock Water Elemental FN
Deagle Cobalt Disruption FN
P250 Muertos ST MW
Tec-9 Isaac FN
SG533 Pulse MW
Mac-10 Curse FN
MP9 Ruby Poison MW


To tylko moje propozycje, czekam na inne! :) AWP nie opłaca się chyba zmieniać co nie? Doradźcie mi, bo na was można polegać :D 

Opublikowano

Zakładam ten temat dlatego, żeby ludzie pomogli mi wybrać, mi się podobają wszystkie te, które wypisałem, a jeśli nie masz nic do dodania w kwestii tematu to się nie odzywaj ;)

Opublikowano

Wybierz te, które Ci się podobają. 

Pierwszy zestaw lepszy.­

Vulcan > Jaugar - ogólnie ładniej wygląda

 

 

#500postow

Opublikowano

Skąd mam wiedzieć, jaki skin w Counter-Strike'u Tobie się najbardziej podoba?

Ale jeżeli już, to pierwszy zestaw jest raczej ładniejszy, ale czekam czy tobie to przyjdzie do gustu.

Nie wiem co napisać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...