Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zarabiać / wycena / gdzie lepiej zarabiać


nevil112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc.

Mam pytanko dotyczace zarabiania i gdzie lepiej w cs go czy tf2 ? nigdy nie ogarniałem i nie ogarniam tego "systemu" ale zawsze czegoś próbowałem ale i tak uj z tego było ;/

Prosił bym o wycene eq tf2 w kluczach i w refach,scrapach

Posiadam też takie eq w cs go
gdzie lepiej bd mi sie tradować ? a może poczekać ten rok i cbble bd warta ok 100euro i w tedy iść na jakiś np biedomat gdzie max stawka bd 15 euro ? 

 

Opublikowano

To chcesz zarabiać czy grać w lotka? Cobble nie będzie kosztowało 100€.

Na CS:GO szybciej zarobisz, rynek jest o wiele żywszy

Opublikowano

TF2:

Eq to tak z 2 refy,licząc to że niektóre bronie są za osiągnięcia.

Polecam zarabianie na tf2mart.net (skoczki i nowe bronie) oraz promocje na trade.tf (good deals) który wymaga Pro (ustaw | trade.tf za nickiem).

Hazardu typu Lotto na BP.TF nie polecam,straciłem tam 25 refów ale i tak da sie z tego wyjść.

Opublikowano

TF2:

Eq to tak z 2 refy,licząc to że niektóre bronie są za osiągnięcia.

Polecam zarabianie na tf2mart.net (skoczki i nowe bronie) oraz promocje na trade.tf (good deals) który wymaga Pro (ustaw | trade.tf za nickiem).

Hazardu typu Lotto na BP.TF nie polecam,straciłem tam 25 refów ale i tak da sie z tego wyjść.

Dziękuje kucyku pony za rady biznesowe!

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...