Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Nowy dział - The forest


Gość ManiekSpecjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No więc jest sobie gra The Forest która jest dość popularna i może dodalibyście dział do forum?

Opublikowano

Gra jak dla mnie słaba, rozwija się w ślimaczym tempie i jest zabugowana jak cholera. Nie

893961446222509646083.png

Opublikowano

@Karyvlea
Streszczając: Lecisz samolotem z synem, dochodzi do katastrofy i gdy budzisz się po wypadku przychodzi jeden z tubylców i zabiera dzieciaczka. Naszym celem jest przetrwanie. Najpewniej kiedy developer tej gry dotrze do wersji ~0,35-~0,45 to gra będzie skończona i zastaniemy jakieś ciekawe zakończenie.

Opublikowano

@Karyvlea

Streszczając: Lecisz samolotem z synem, dochodzi do katastrofy i gdy budzisz się po wypadku przychodzi jeden z tubylców i zabiera dzieciaczka. Naszym celem jest przetrwanie. Najpewniej kiedy developer tej gry dotrze do wersji ~0,35-~0,45 to gra będzie skończona i zastaniemy jakieś ciekawe zakończenie.

Ta gra ma niemieć fabuły(nie rozumiem tego intra) więc na zakończenie nie ma co liczyć. A co do działu to na nie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Gra jak dla mnie słaba, rozwija się w ślimaczym tempie i jest zabugowana jak cholera. Nie

Podzielam zdanie.

­

r3ePj8E.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...