Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam macro do 50 ms lub kod, żebym mógł zmienić.


alibabalegends

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, szukam macro 50 ms lub kod żebym mógł to zmienić   :) A  i jeszcze żeby klikało się r potem tylko przytrzymywalo się myszke i by klikało :P Mam takie samo tylko własnie z 90 ms na zzz (mam to w .exe więc nie moge modyfikować)

Bo narkomani mają piekło na ziemi, czyściec przechodzą w momencie śmierci, cała trucizna uwalnia się w ostatnim oddechu. I potem mają swoją wymarzoną, wyczekaną i wyćpaną szczęśliwość.
 

21076673_155844708327715_28800624_n.jpg

Opublikowano

­Masz tu nawet linka: https://www.youtube.com/watch?v=aNWArdwHzYY

Sam ustawiasz jak szybko ma klikać, jaki klawisz itp.

Skan: https://www.virustotal.com/en/file/d881c886609c945496dda34e027d283bb7fa911c786fd68a14c5fc98371282d0/analysis/1440504730/

Ma Ad-ware ,ponieważ jest pobrane z cnet.com (czytaj uważnie,  to nie będziesz miał)

<img src="http://www.danasoft.com/vipersig.jpg"border="0"></a><p><div style="font-family:Arial,sans-serif;
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...