Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić bonowanie bez czekania?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, powie mi ktoś jak moge zrobic by dało  sie bonoac bez czekania 10 minut ? co i gdzie trzeba zmienic w game i jak dac by dodanie 1-4 dawało też 5 bonusów ?

Wykonam strony internetowe dla serwerów TeamSpeak3 i Firm.

 

Więcej informacji pw/gg 52020431

Opublikowano

Diff na game 34k na usuniecie limitu czasowego

 

 

game_r34083
0005ECA3: 0A 00

 

 

Najlepiej określ się na jakim game pracujesz, łatwiej będzie pomóc.

Opublikowano

Diff na game 34k na usuniecie limitu czasowego

 

 

game_r34083

0005ECA3: 0A 00

 

 

Najlepiej określ się na jakim game pracujesz, łatwiej będzie pomóc.

@harnaś

No tak.. przepraszam pracuje na SRC

Wykonam strony internetowe dla serwerów TeamSpeak3 i Firm.

 

Więcej informacji pw/gg 52020431

Opublikowano

@harnaś

No tak.. przepraszam pracuje na SRC

 

Skoro pracujesz na SRC to diff tu nic nie da.

 

Znajdź w char_item.cpp ten fragment

 

if (pPC)
{
    DWORD dwNowMin = get_global_time() / 60;
    DWORD dwLastChangeItemAttrMin = pPC->GetFlag(msc_szLastChangeItemAttrFlag);
    if (dwLastChangeItemAttrMin + dwChangeItemAttrCycle > dwNowMin)
    {
        ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("ĽÓĽşŔ» ąŮ˛ŰÁö %dşĐ ŔĚł»żˇ´Â ´Ů˝Ă şŻ°ćÇŇ Ľö ľř˝Ŕ´Ď´Ů.(%d şĐ ł˛Ŕ˝)"),
                dwChangeItemAttrCycle, dwChangeItemAttrCycle - (dwNowMin - dwLastChangeItemAttrMin));
    return false;
    }
    pPC->SetFlag(msc_szLastChangeItemAttrFlag, dwNowMin);
}

 

I zmien to na:

 

 

if (pPC)
{
    DWORD dwNowMin = get_global_time() / 60;
    //Comment for 0 switch players start
    //DWORD dwLastChangeItemAttrMin = pPC->GetFlag(msc_szLastChangeItemAttrFlag);
    //if (dwLastChangeItemAttrMin + dwChangeItemAttrCycle > dwNowMin)
    //{
        //ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("ĽÓĽşŔ» ąŮ˛ŰÁö %dşĐ ŔĚł»żˇ´Â ´Ů˝Ă şŻ°ćÇŇ Ľö ľř˝Ŕ´Ď´Ů.(%d şĐ ł˛Ŕ˝)"),
            //dwChangeItemAttrCycle, dwChangeItemAttrCycle - (dwNowMin - dwLastChangeItemAttrMin));
        //return false;
        //}
    //Comment for 0 switch players end
    pPC->SetFlag(msc_szLastChangeItemAttrFlag, dwNowMin);
    }
}

 

Lub usun to co jest zakomentowane (ma // przed kodem)

Opublikowano

Skoro pracujesz na SRC to diff tu nic nie da.

 

Znajdź w char_item.cpp ten fragment

if (pPC)
{
    DWORD dwNowMin = get_global_time() / 60;
    DWORD dwLastChangeItemAttrMin = pPC->GetFlag(msc_szLastChangeItemAttrFlag);
    if (dwLastChangeItemAttrMin + dwChangeItemAttrCycle > dwNowMin)
    {
        ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("ĽÓĽşŔ» ąŮ˛ŰÁö %dşĐ ŔĚł»żˇ´Â ´Ů˝Ă şŻ°ćÇŇ Ľö ľř˝Ŕ´Ď´Ů.(%d şĐ ł˛Ŕ˝)"),
                dwChangeItemAttrCycle, dwChangeItemAttrCycle - (dwNowMin - dwLastChangeItemAttrMin));
    return false;
    }
    pPC->SetFlag(msc_szLastChangeItemAttrFlag, dwNowMin);
}

I zmien to na:

if (pPC)
{
    DWORD dwNowMin = get_global_time() / 60;
    //Comment for 0 switch players start
    //DWORD dwLastChangeItemAttrMin = pPC->GetFlag(msc_szLastChangeItemAttrFlag);
    //if (dwLastChangeItemAttrMin + dwChangeItemAttrCycle > dwNowMin)
    //{
        //ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("ĽÓĽşŔ» ąŮ˛ŰÁö %dşĐ ŔĚł»żˇ´Â ´Ů˝Ă şŻ°ćÇŇ Ľö ľř˝Ŕ´Ď´Ů.(%d şĐ ł˛Ŕ˝)"),
            //dwChangeItemAttrCycle, dwChangeItemAttrCycle - (dwNowMin - dwLastChangeItemAttrMin));
        //return false;
        //}
    //Comment for 0 switch players end
    pPC->SetFlag(msc_szLastChangeItemAttrFlag, dwNowMin);
    }
}

Lub usun to co jest zakomentowane (ma // przed kodem)

 

@harnaś super dzięki wielkie jeszcze takie pytanie by zmienic by dodanie dawało 5 bonusów zmieniam to tutaj 

if (item2->GetAttributeCount() < 4)

 i gdzie moge zmienic ze po rozdaniu punktów w skile dostaje od razu na G po otrzymaniu 17 P ?

 

@NoName#2

Wykonam strony internetowe dla serwerów TeamSpeak3 i Firm.

 

Więcej informacji pw/gg 52020431

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...