Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TRUCK] Hardcore Truck Role Play [0.3.7] START 28.08.2015!


Poslaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

53929533054192189259.png



 

 

Witam, na początek może przejdźmy do sprawy GM'a. Mamy autoskiego gamemode który jest pisany przez naszego Programistę i Założyciela serwera. Systemy które posiadamy w znacznej części są one dynamiczne. Dbamy na serwerze o to by wszystko było robione estetycznie, Administracja pilnuje porządku, przyjęliśmy właściwe osoby na właściwe miejsce. Obiekty są tworzone przez naszego zaufanego obiektera oraz Vice Head'a Adxxx. Przejdźmy teraz do systemów, na początek system zleceń. Po wpisaniu komendy /towary w centralach załadunków, wyskakuje nam lista towarów, możemy w niej wybrać interesujący nas, dostępny towar. Na mini-mapie wyskakuje nam miejsce załadunku towaru, po dojechaniu na miejsce, ładujemy swój towar na naczepę, i na nawigacji wyznacza nam punkt dostawy towaru. System pojazdów jest podobny jak na innych serwerach, mamy opcję spawnowania pojazdu, jeżeli pojazd nam wybuchnie niestety go tracimy itd. tak jak nazwa serwera wspomina, jest to Hardcore Truck Role Play, nie może być za łatwo. Co do systemu paliwa, tutaj wygląda to troszkę inaczej, mamy 3 rodzaje paliwa (benzyna, diesel, gaz), w zależności od pojazdu, te lepsze będą na benzynę, te co więcej palą będą na diesel/gaz, ceny paliwa będą jak najbardziej realne, i będą nawet się codziennie zmieniały! Przed każdą stacją planujemy dodać tzw. tablicę informacyjną właśnie o cenach paliwa, ale to w przyszłości. Co do tych cen, oczywiście nie tylko ceny paliwa będą realne, a wszystkie ceny na serwerze, będziemy się chcieli przystosować w większym stopniu do RP. Dodaliśmy już parę obiektów, które dodały jeszcze charyzmy, której trochę brakowało. Zostało stworzone centrum handlowe, w których będziecie mogli nabywać różne rzeczy! Prace dorywcze, już zrobiliśmy i działają one bardzo dobrze. Jeżeli chcesz dorobić trochę gotówki, to będzie dobry i szybki sposób. Rozwożenie pizzy, czy też sprzątanie miasta, to prace niewymagające żadnego doświadczenia. W obu z nich poruszasz się z punktu do punktu i otrzymujesz odpowiednią zapłatę. Co będzie z bronią? Organizacje przestępcze będą ją pozyskiwać od syndykatu, który ma ograniczoną możliwość zamawiania jej i tylko on ma do niej dostęp. Police Department też ma możliwość pozyskania takiej broni, lecz oni otrzymują ją oflagowaną, czyli przed nazwą broni widnieje PD, a cywil nie może jej użyć, zapobiegnie to wprowadzeniu broni do obiegu przez funkcjonariuszy. No to przyszedł teraz czas na opisanie ciemnej strony naszego miasta. Jak to już przystało jak jest ta dobra cześć mieszkańców, to jest i ta zła. Obiekty będą wgrywane przez Administrację, każda organizacja otrzyma swoja strefę, która będzie zaznaczona na mapie. Co za tym idzie? Organizacja będzie musiała bronić swoich terenów, żeby wrogi gang ich nie przejął. Na start organizacje przestępcze otrzymają dwa klimatyczne pojazdy, zaś organizacje zmotoryzowane dostaną ich trzy. System narkotyków też zostanie niedługo ukończony i zostanie wam udostępniony do oceny. Chcemy stworzyć klimat, w którym każdy gracz będzie się bawił i cieszył z gry na projekcie jakim jest Hardcore Truck Role Play. Mamy swój cel, z którym będziemy brnęli do czasu osiągnięcia go, celem tym jest przyjemność którą czerpiemy z gry. Może i jest to głupi cel, lecz gdy widzimy, ile graczy rejestruje się na naszym forum, jak aktywnie uczestniczą w dyskusjach to naprawdę daje nam kopa, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Prace nad forum oraz skryptem ciągle będą trwały, żeby przyniósł on jak najwięcej korzyści w trakcie gry. Nie będziemy się spieszyć ze startem, lecz nie będziemy go też opóźniać. Gdy nadejdzie ten moment, kiedy dopniemy wszystko w stu procentach, zacznie się zabawa! Planowany przybliżony start, pod koniec następnego tygodnia (29.08.2015).

 

Postać na serwerze także kreujecie tak, jak tylko macie ochotę. Czy zostaniesz gangsterem, urzędnikiem, policjantem czy strażakiem, to zależy od Ciebie. Do nas należy zagwarantowanie Tobie, jak najlepszej rozgrywki i jak najmilej spędzonego czasu z innymi graczami jak i Administracją. Chce też poruszyć zdanie naboru liderów, już trochę osób pytało mnie co z frakcjami, to już odpowiadam. Nie ma sensu teraz wybierać liderów frakcji, bo serwer jeszcze nie wystartował. Mamy jeszcze trochę czasu do startu, przed startem pojawi się informacja o naborze na liderów, więc spokojnie. Mam nadzieję że to co przeczytałeś w jakimś stopniu zachęciło Ciebie do gry, już niebawem start, wchodźcie na forum i oczekujcie, nie będzie to trwało w nieskończoność, już niedługo otwarte beta-testy dla graczy jak i Administracji! Niżej pokażemy tylko system logowania/rejestracji, ponieważ chcemy żebyście zobaczyli wszystko na własne oczy.

 

sa-mp-204.jpg

 

ZM1.jpg

 

ZM0.jpg

 

Portal: www.HTRP.pl

Forum: www.HTRP.pl/forum/

za wysoka sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...