Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Nowy Dział - Vapowanie


luckyS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na wstępie zacznę od tego, że może to być dość abstrakcyjny dział dla niektórych i pomijać się trochę z niektórą tematyką forum ale już wyjaśniam o co chodzi:

 

Rozpocznę od tego, że jest wiele działów pomijających się z tematyką gier typu filmy użytkowników, pomoc z zadaniach domowych itp. Ale to nie jest tematyką działu.

 

Mój pomysł odnosi się do stworzenia tematyki e-papierosów, gdzie użytkownicy wymieniali by się informacjami na temat urządzeń, liquidów oraz robienia własnych ''elektryków''.

 

Jest kilka grup na Facebooku ale panuje tam duży haos i ciężko się połapać gdzie co jest.  

 

Myślę, że dział by się szybko rozwinął dzięki reklamom na tych właśnie grupach.

 

Dodam jeszcze, że duża część Vaperów jest w wieku zaczyna się od wieku +15 lat (Palenie elektrycznych papierosów jest legalne poniżej 18 roku życia gdyż są liquidy 0mg ) Co przyczyniło by się na większą popularność forum w działach gier. 

 

Z mojej strony to wszystko, mogą wesprzeć powstanie działu i opiekę nad nim (kilku letnie doświadczenie w paleniu ''elektryków'')

 

Z mojej strony to wszystko, w razie pytań odp na dole lub pw ;)

 

Pozdrawiam.

LukaSuper.png

Opublikowano

Zapewne są fora przeznaczone vapowaniu, nie ma potrzeby robić z mpcforum masówki. To forum o grach, jeśli nadal ktoś ma wątpliwości.

Opublikowano

Zapewne są fora przeznaczone vapowaniu, nie ma potrzeby robić z mpcforum masówki. To forum o grach, jeśli nadal ktoś ma wątpliwości.

Na forum o grach wypowiadanie się na temat filmów i odrabianiu zadań domowych nie jest chyba tematyczne. Ale ok rozumiem nie chcecie. To była tylko propozycja. Do zamknięcia.

LukaSuper.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...