Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konsekwencje za wzięcie darmowego przedmiotu


minetro2033

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie!

Dostałem od jakiegos faceta kose za darmo i powiedział mi ze mam jutro oddać jeśli mu nie oddam wiąża się z tym jakies konsekwencję ?

Według mnie chyba nie poniewasz dostałem go za darmo a prawdopodobnie steam juz nie obchodzi sie skradzionymi itemami!

Porosze o szybką i dobra odp! :)

graphic.png

Opublikowano

Oddając Ci ją zaakceptował przycisk "Tak, to jest prezent". Nie masz więc powodu do obaw, możesz sobie zatrzymać ten item, jego strata.

Opublikowano

temat do zamknięcia, a poza tym - tak bardzo 300€ na plusie; http://scr.hu/57k/n0407

typek nie ma prawa Ci nic zrobić, tak samo jak oszukuje się ludzi, że wmawia im się coś, że będą mieli jakiś profit jeśli coś Ci dadzą, a w efekcie tylko ich oszukujesz - nie mają żadnych praw do odzyskania przedmiotu jeśli dali Ci go dobrowolnie w formie tradeu

 

­

Opublikowano

Przecież jak ma weryfikacje przez e-mail i ktoś mu zrobił "żart" i oddał komuś kose to ma pełne prawo ją odzyskać.

Opublikowano

Sorrry ale ma inne konto QueenyS <3 na niej mam kose na tym koncie Vac :))

 

temat do zamknięcia, a poza tym - tak bardzo 300€ na plusie; http://scr.hu/57k/n0407

typek nie ma prawa Ci nic zrobić, tak samo jak oszukuje się ludzi, że wmawia im się coś, że będą mieli jakiś profit jeśli coś Ci dadzą, a w efekcie tylko ich oszukujesz - nie mają żadnych praw do odzyskania przedmiotu jeśli dali Ci go dobrowolnie w formie tradeu

 

­

graphic.png

Opublikowano

Ziomek, ale nawet na drugim koncie nie masz tej kosy. Coś kręcisz ;)

http://steamcommunity.com/id/stalkerek/inventory/

Może już przegrał/sprzedał zrobił z nią cokolwiek. Nic wam do tego zazdrosne polaczki.

 

@topic

Nic Ci nie zrobi, typowy sposób na "zastraszenie" z nadzięją, że oddasz kosę. Dodaj typa do znajomych i jeżeli będzie miał coś w inventory to napisz "czy jeszcze dałby Ci <nazwa skina>, bo by Ci się przydał."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...