Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Brak obrazu po podłączeniu karty graficznej.


Kokman621

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam karte graficzna nvidia 9400gt i gdy ja podlacze to nie ma obrazu na monitorze. Wczesniej dzialala 2 tygodnie. Kolega sprawdzil i u niego dziala. Zasilacz tracer 4life 400W. Niby slaby ale wczesniej karta dziala na tym zasilaczu i nagle obraz zniknal. Zresetowalem komputer i po 2 godzinach zgasl calkiem. Prosze o pomoc.

Opublikowano

Spróbuj odłączyć wszystkie urządzenia, dyski, napędy, etc, zostaw zasilacz, grafe i zobacz czy wtedy działa. Jeśli tak - zasilacz nie wyrabia. Chyba że już padły mu napięcia.

W6iB9H1.png

Opublikowano

Możesz podłączyć się pod kartę graficzną na płycie?

Jak tak to wejdź do biosu. I tam ustaw taką opcję https://www.youtube.com/watch?v=BtDkczrf5fI .

Poszukaj czegoś takiego jak w tym linku*

 

A jak nie masz zintegrowanej to nie wiem jak ci pomóc ;/\

Pozdrawiam

To nie to.

 

Spróbuj odłączyć wszystkie urządzenia, dyski, napędy, etc, zostaw zasilacz, grafe i zobacz czy wtedy działa. Jeśli tak - zasilacz nie wyrabia. Chyba że już padły mu napięcia.

Na innym zasilaczu to samo.

Opublikowano

 

 

Na innym zasilaczu to samo.

 

Tak ? a na jakim ?

wydaje mi się, że nawet nie sprawdziłeś.

 

wymień ten badziewny zasilacz, bo to jest loteria. nie wiesz kiedy i nie wiesz jaki podzespół ci spali

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...