Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Buduj z nami przyszłość!


srakalak123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

post-504126804-0-46969200-1439965623_thu 1-L-P

1 Legion Pancerny

 

 

Witam jestem rekruterem klanu. Szukamy w miare aktywnych graczy chętnych do wspólnej gry i współtworzenia klanu.

Szukam graczy którzy mają na koncie minimum 3000 bitew .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szukam także graczy chetnych na stanowiska;

- Zca. Dowódcy,

- Oficer Rekrutacyjny,

- Oficer Polowy.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

WYMAGANIA :

- Dyspozycyjności w miarę możliwości - wiadomo rodzina rzecz święta - WOT dla relaksu i odstresowania się o szarej codzienności 3-4 razy w tygodniu lub w weekend ( najlepiej wieczorami tak od 18-stej lub jak komu pasuje ).

- RaidCall + mikrofon ( do pobrania tutaj http://www.raidcall.com/ )

- 18 lat +

- tier 6/7+ (arty, td, ht, mt - wymaksowane wraz z załogą i osprzętem -- 10 MILE WIDZIANE ;)

- minimum 2000 tysiące bitew.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chcesz grać: Plutony , Bitewy Drużynowe , Potyczki , a w późniejszym czasie także Twierdze i CW.

 

Jeżeli jesteś zdecydowany nie czekaj .!!!

Pisz !!!

Czekamy na ciebie !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT / ZGŁOSZENIE :

 

Strona www:

http://legionpancerny.pl.tl/

 

RaidCall : IP.

11509766

 

forum:

http://www.1legion-p...rny.forumla.pl/

(po zarejestrowaniu z nikiem jak w grze)

e-mail :

[email protected]

 

wiadomość priv w grze do gracza: TMDarkAngelTM

 

 

 

 

Zapraszam ...

Lubisz Serie A? Napisz do mnie na PW! 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...