Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[AD] Mu-kingdom | Season 8 | World x50 Opening August 20!


mukingdom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


 

50x world grand opening on August 20

 

Detailed 50x information:

Version: Season 8 Episode 2

Experience: 50x

Drop: 25%

Maximum Stats: 32767

Points Per Level: 5/7/7

Master Level exp: 5x

After Reset: Stats Clear

After Reset stat points: 700

Reset limit: 250

Reset Reward: 30 Credits

Grand reset from: 40 resets

Grand reset free points: 10000

Grand reset reward: 9000 Credits

Grand reset reward: 500 Wcoins

Referrer Reward: 10 Credits * res

Cash Shop system

Gold party build exists

Configured event rewards

Balanced ingame pvp

Configured drops for easy

Monsters per spot 5-7

 

Website features:

Market system

Vote Reward system

Online Hour reward system

Referral system

Zen Wallet system

Much more features..

 

Webshop:

No Full Option Items..

Maximum Excellent options 3,

and more limitations..

 

RbArp2Q.png

Opublikowano

S8 to z miejsca nie zapowiada się na nic dobrego. Exp ujdzie.

Ktoś z was się wybiera na ten serwer? Można by stworzyć jakąś polską gildie :)

IRcBXuaz10l20.gif

Opublikowano

Ja może bym się zabawił te 3 dni, pod warunkiem, że będzie z kim się bawić xD

 

.up 

 

Tak zazwyczaj kończą karierę serwery z takim sezonem i expem... Max 2-3 tygodnie...

 

 

MuKingdom.

 

Maybe add publication on ragezone ?

Opublikowano

again? How many times you change start date? 3? 4? You never explain what happend. This time will be same?

 

Generalnie serwer mial swoj "grand opening" kilka razy i za kazdym razem admin przekladal go po "godzinie startu" nie dajac zadnej informacji, olewajac posty na forum(ktore jest wyczysczone za kazdym razem).

 

Ustawienia sa bardzo fajne, szkoda tylko, ze admin ma taki niepowazny stosunek do graczy. Dziwi to zwlaszcza, ze na serwerze z wysokim expem graja ludzie i dziala on bez zarzutu. No nic moze teraz bedzie inaczej.

Opublikowano

Ogólnie ktoś ma zamiar zagrać ?

 

Będzie potrzebny BK do party ( chyba xD )

 

Zobaczymy, ja tam na chwilę zawitam.

Opublikowano

Ogólnie ktoś ma zamiar zagrać ?

 

Będzie potrzebny BK do party ( chyba xD )

 

Zobaczymy, ja tam na chwilę zawitam.

 

Wszedłem na chwilę i raczej nie mam zamiaru tam grać. Nie przypadł mi do gustu serwer.

IRcBXuaz10l20.gif

Opublikowano

Wszedłem na chwilę i raczej nie mam zamiaru tam grać. Nie przypadł mi do gustu serwer.

Ciężko by Ci przypadł skoro jeszcze nie wystartował...

Opublikowano

Z pandą expi, dziecko donate :D Eazy peazy lemon squeezy. Szybko się go zjedzie xD

 

Jak by gral jakiś polski BK to mail "Vitas" or "BuFFeK" ;]

Opublikowano

Na servie dostac pt to prawie cud ludzie graja na 2 - 3 konta albo w malych grupach i daja se wtedy pt master pl @ 90% afk a wiec do @ sie niedostaniesz 5 dni czekalem ^^ pozatem dosc spokojnie i milo tylko PL zawiedli na calej lini ( to tyle o servie)

Opublikowano

Bardzo fajny server. Szczerze polecam :) gram pare dni i nie jest łatwo :) Bardzo ciekawe ustawienia :) nie sugerujcie sie topem bo to No Lify :P malo osob ma 2lvl wingii jewelki bardzo rzadko leca, PT mozna dostac ale trzeba poszukac :) Najmniej gra Summonerow RF i DLi :) takze te osoby najlatwiej znajduja PT :) Naprawde polecam bo jeszcze w topce wszystko sie moze zmienic :)

Opublikowano

Mimo zapewnien na tym forum innych graczy uwierzcie o pt jest bardzo ciezko gram tu testujac ustawienia i postacie to widze co sie dzieje :) 

Starzy wyjadacze jesli chca naplywu narybka niech rusxza d... i zaczna pomagac nowym

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer Fajny i nie ma co nażekac na Pt bo można dostac szybko ale ma kilka błędów jeżeli chodzi o resetowanie statów po każdym resecie i mało eventów

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...