Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podstawy gry? Wytłumaczcie, proszę :)


STVNEK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elko, dopiero co kupiłem i zainstalowałem gierkę. Szukam osoby, która opisze mi o co tu chodzi, co jest priorytetem, etc. Liczę na szybką i efektywną pomoc z Waszej strony, dzięki.­


Opublikowano

Powiem tak, straciłeś hajs.....Chyba ze oddasz gre.

Ta gra już umarła z wielu powodów.

Polecam yt jeżeli nadal chcesz grać.­

­

Opublikowano

Powiem tak, straciłeś hajs.....Chyba ze oddasz gre.

Ta gra już umarła z wielu powodów.

Polecam yt jeżeli nadal chcesz grać.­

jak to? Nie rozumiem...

­

nikt już w to nie gra? Nie ma społeczności czy jak?

Opublikowano

jak to? Nie rozumiem...

­

nikt już w to nie gra? Nie ma społeczności czy jak?

Cheaty i brak zainteresowania grą przez  devow.

­

­

Opublikowano

No cóż, spóźniłeś sie z zakupem jakieś... dwa lata, a na pewno rok. Niestety, gra jest w fazie "the end".

Poczytaj inne tematy :(

Szkoda, że wydałeś kasę na I:SSa. Kontynuacją (z marnym efektem, ale rozwijaną) jest gra The Aftermath G.R. Gra jest zrobiona przez tych samych gości z trochę lepsza grafika, lepszym crafingiem... ale też bez wodotrysków i tez jej rozwój idzie w złym kierunku. Takie jest moje zdanie. ISS umarł, The Aftermath wegetuje.

test

 

 

Opublikowano

Ale wciąż da się grać, jasno określonego celu nie ma, przeżyć i zabijać, to chyba tak można nazwać, chodzisz po miastach, zabijasz zombie, zbierasz broń, jedzenie, picie itd, itp, pograj a zrozumiesz, nie ma recepty żadnej, to sandbox więc rób co chcesz :D

Opublikowano

jak to? Nie rozumiem...

­

nikt już w to nie gra? Nie ma społeczności czy jak?

 

Trochę racji w tym jest. Gra co prawda miała swój czas, ale nadal parę osób w nią gra i można się naprawdę nieźle z nią pobawić :_)

IRcBXuaz10l20.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...