Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z uruchomieniem gry na nowym monitorze.


batoncmg2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem. Odkąd podłączyłem nowy monitor (o mniejszej rozdzielczości, 1440x900, wcześniej 1920x1080) na zwykłym kablu RGB (wcześniej DVI) nie chce mi się włączyć Battlefield 4. Dołączam do serwera i wywala:

post-389252-0-70557300-1439840864_thumb.png

Proszę o pomoc !

PS. Robiłem już "Napraw grę" na Originie, i nic nie dało :c

Opublikowano

Po podłączeniu poprzedniego monitora wszystko wraca do normy ?

Nie masz innego wyjścia od monitora ?

Inne gry tez crashują ?

Sterowniki od karty graficznej masz zaktualizowane ?

Próbowałeś włączyć BF4 w trybie 32 bitowym ?

Opublikowano

Aktualnie nie mam możliwości sprawdzić poprzedniego monitora bo Transformator padł i czekam na naprawę :/
Innego wyjścia w tym monitorku nie ma.
W innych grach tego nie zauważyłem, lecz sprawdzę wszystkie i w razie co dam EDITA.
Sterowniki są :)

post-389252-0-25068800-1439883695_thumb.png
W 32 bitach nic nie dało  <_<

@edit.
GTA V też nie chodzi  :angry:
post-389252-0-74493000-1439901178_thumb.png
​w trybie awaryjnym również  :( :(

Opublikowano

Ktoś pomoże ? Prawie żadna gra się nie włącza... oprócz World of Tanks, CS:GO, League of Legends.


Rozumiem ze nikt nie pomoze.

Opublikowano

Kurcze w sumie nie zdawałem sobie sprawy, że monitor który jest w sumie tylko urządzeniem odbierającym i wyświetlający dany obraz z karty graficznej może aż tak namieszać. Do monitora nie było żadnych sterowników ani nic ?

Opublikowano

Hm.. źle napisałem że nowy... chodziło że nowy w sensie takim że pożyczyłem go od kolegi bo mój siadł :/
Także nie wiem czy były jakieś sterowniki jak coś to jest monitor ASUS VW193S.

Opublikowano

Monitor tylko wyświetla obraz, więc nie ma możliwości, żeby coś się przez niego popsuło. Uporządkuj rejestr ccleaner i zrób skan antywirusowy. Ewidetnie coś jest nie tak z systemem.

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Zobacz czy system poprawnie odczytuje twój monitor. Poszukaj w urządzeniach.

Opublikowano

Temat do zamknięcia ! Zapomniałem sprawdzić starszego sterownika do karty graficznej, i pomogło, wszystkie "błedy" znikły :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...