Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tree of Savior - duchowy następca Ragnarok'a Online


Faydee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzisiaj chciałem wam przedstawić ciekawą grę jaką jest Tree of Savior (kiedyś "Project R1")

2a0npet.jpg

 

- Grę tworzą twórcy dobrze znanego nam Ragnarok'a Online.

- W grze występuję aż 80 klas postaci! + ukryte, które odkrywamy poprzez quest'y lub eksplorację świata.

tumblr_nm9cfrXKbN1sjiiemo1_1280.jpg

- Aktualnie gra znajduję się w fazie zamkniętych testów (cbt) pierwsza faza closed beta (cbt1) już za nami.

- Grafika przypomina starego dobrego Ragnarok'a

barracks.jpg

Wszystkich zainteresowanych wspólną grą zapraszamy na nasz profil na facebooku xxx gdzie będziemy na bieżąco informować was o wszystkich aktualnych informacjach ze świata Tree of Savior!

Opublikowano

No rzeczywiście bo Margonem działa na przerobionym silniku od RPG-Maker'a

rozyczka_cotton.gif

Śmiechłem...ale czego oczekiwać od osoby z takim avatar'em :)

Opublikowano

Znajdź nas na fb Tree of Savior Polska, bo ktoś usunął mój post z linkiem. Dzisiaj ruszamy ze stronką jest nas już trochę, także na pewno będzie miło :)

Opublikowano

Będziemy mieli do rozdania parę kluczyków pośród użytkowników naszego portalu.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie z tej strony administrator polskiego serwisu dotyczącego gry mmorpg jaką jest Tree of Savior! Dla wszystkich zainteresowanych grą mam dobrą wiadomość 27 października ruszają otwarte testy które będą trwały miesiąc! Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie http://www.treeofsavior.com.pl/ lub facebook'u https://www.facebook.com/treeofsaviorpl

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć zapraszam jeszcze raz do gry z nami w Tree of Savior! 
Zapytacie co takiego wyróżnia nas od innych? Po pierwsze mili i pomocni ludzie, luźna atmosfera a po trzecie grając z nami macie szansę dobrze się bawić i przy okazji zgarnąć fajne nagrody!
S6p1D2w.jpg
Rekrutacja tylko i wyłącznie poprzez forum http://forum.novasociety.com/forumdisplay.php?fid=430

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...