Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd podczas łączenia się z serwerem


Ciepak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam.
Mój problem jest następujący : w środę wieczorkiem wywaliło mnie z gry i przy próbie ponownego zalogowania wyskakiwał mi komunikat " Błąd podczas łączenia się z serwerem". Sytuacja nie zmieniła się do dnia dzisiejszego. Co zrobić ? Jak to naprawić ?
Kilka pomocnych informacji :
-nie mogę się zalogować tylko na Etolina ( reszta serverów działa ),
-żadne resety komputera, modemu, routera nie pomagają,
-z googli wiem, że czasem konserwacja czwartkowa pomaga, no ale problem przecież był w środę, więc też odpada,
-zrobiłem formata dysku C
 
Prosiłbym o pomoc, bo skończyły się pomysły smile.png

 

Opublikowano

 

Witam.

Mój problem jest następujący : w środę wieczorkiem wywaliło mnie z gry i przy próbie ponownego zalogowania wyskakiwał mi komunikat " Błąd podczas łączenia się z serwerem". Sytuacja nie zmieniła się do dnia dzisiejszego. Co zrobić ? Jak to naprawić ?

Kilka pomocnych informacji :

-nie mogę się zalogować tylko na Etolina ( reszta serverów działa ),

-żadne resety komputera, modemu, routera nie pomagają,

-z googli wiem, że czasem konserwacja czwartkowa pomaga, no ale problem przecież był w środę, więc też odpada,

-zrobiłem formata dysku C

 
Prosiłbym o pomoc, bo skończyły się pomysły smile.png

 

Miałem podobną rzecz tylko , że na Diumarze , ale to byla 1-godzinna przerwa na nim , dlatego wyrzucilo . Moze trwa jakas przerwa techniczna , no nwm tak czy inaczej tez nic nie zrobisz ^^ .

:ninja:  :ninja: If you do what you love , nothing can't stop you !  :ninja:  :ninja: 

 

Jesli robisz to co kochasz , nic nie moze cie powstrzymac !

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...