Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Probelm z teksturami na każdym prywatnym serwerze Metin2


radek78

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja karta graficzna jest z radeona. Wszystkie sterowniki są aktualne.

Problem wygląda tak jak na zdjęciu. Zmieniałem kilkukrotnie grafike z GPU,CPU,AUTO pomagało ale i tak po pewnym czasie to wracało. Kiedyś tak nie miałem. Nie mam na komputerze żadnych chetów do metina

 

W pliku sysser mam to

0817 12:11:30209 :: CSoundManager::PlayMusic - Failed to load stream sound : BGM/wonderland.mp3
0817 12:11:33442 :: Hair number 2011 is not exist.
 
lub to

 

"0617 21:27:12173 :: Unknown Server Command xmas_boom 1 | xmas_boom

0617 21:27:13264 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file_info.cpp(145): File has run-time type tag of 0x8000000f, which doesn't match this version of Granny (0x80000010).  Automatic conversion will be attempted
 

0813 21:04:14248 ::  CArea::LoadObject Property(3099999023) Load ERROR

0813 21:04:18530 :: CSoundManager::PlayMusic - Failed to load stream sound : BGM/enter_the_east.mp3
0813 21:05:22569 :: skillGetAffect - Strange Formula [Krycie Się]
0813 21:09:47214 :: skillGetAffect - Strange Formula [Krycie Się]
0813 21:12:54094 :: skillGetAffect - Strange Formula [Krycie Się]
0813 21:12:54406 :: skillGetAffect - Strange Formula [Krycie Się]
0813 21:13:33547 :: skillGetAffect - Strange Formula [Krycie Się]

post-907373-0-27515200-1439806950.png

post-907373-0-99143300-1439806952.jpg

Opublikowano

Zmień może ustawienia graficzne na CPU lub GPU zależy jak są ustawione i zobacz jak będzie działać.

e3e0ug.png+ 4gb ram.


 

Opublikowano

ustaw AUTO zamiast CPU lub GPU i weź config tylko do odczytu.

Legia Pogoń dwa pe#ały cały sezon się j#b#ły
Na centralnym, na peronie, wisi legia na kondo#ie.
Każdy kibic ze stolicy nosi ch#ja w odbytnicy...
Mamy tylko dwie ambicje j#bać legie i policje!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...