Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zaatakowanie typa z AA w momencie gdy ukrywa swój model przy turrecie


TheVirQu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Halo da sie to jakos ograc? Nie raz jak gram Kayle to mnie to w*****a gdy robie dive a nie moge najechac na typka bo kryje sie po tej czesci turreta

i nie moge wtedy namierzyc modelu typka... 

 

193981439806489954367.jpeg

 

 

Opublikowano

W sensie klikam to po prostu i juz ma to działac?

Bo jak tak robie to nic sie nie wyswietla 

wtedy nie atakujesz minioonow /towerow czyli misclicka nie bd

Hello there.

Opublikowano

Dokładnie, na przeciwnym turrecie nie ma takich problemów... Jebane rito

strony wybiera losowo, jeżeli to wykorzystujesz celowo pokazujesz skilla :) 

EARISE.PL - 12.08.2021 18 ! 
Metin 2

Counter-Strike : Global Offensive - Suprime
Heroes of The Storm - Rank 1 Assasin [*] 
League of Legends - Diamond I toplaner [*]

Opublikowano

Nie powiedziałbym że celowo,jakieś boty grające jak śmietniki tak robią i nawet o tym nie wiedza a ja sie wkurwiam i musze odpuszczac sobie dive...

Opublikowano

Po prostu klikasz A ziomek, po co grac na prawym przycisku myszy gdzie nie raz mozesz missclicka zrobic, i ciezej najechac. Ustawiasz smartcasta na A - nie musisz najezdzac na typa i leci w niego szczal, najlepiej kliknac obok niego. 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1317885-jak-orb-walkingowa%C4%87-ciekawostka/

 

Tutaj poradnik z ciekawostka

 

///

 

2700 post hyh

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

a da się tego ` użyć na kaliśćie bo chciałbym skakać na shift i ppm ale czasem atakuje miniony to jak ja mam tego używać? bo naciskałem ` i shift + ppm ale i tak atakowało miniona

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...