Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona][Kupię] Konto LOL, 30lvl, jak najwięcej champów. Przelew + konto origin


Teppei

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto League Of Legends, 30 lvl z jak największą ilością postaci.

Metoda kontaktu: Forum - na pw mogę podać numer telefonu

Opis rzeczy: Poszukuje konta LoL z 30 lvl, liczą się postacie!

Oferowana cena: 50zł + konto origin z grami: DeadSpace Max Edition, SimCity NAJNOWSZE, MassEffect 3 (na MP masa broni i hajsu), BF3 świeży nie używany i jakieś darmowe gierki.

Zdjęcia/inne informacje: Cała transakcja może odbyć się poprzez allegro.pl!

 

h7q89d.jpg

Opublikowano

Mogę sprzedac all postacie, 20 str tun, 108 skin, hold 4 za samą mamone ale więcej.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Mogę sprzedac all postacie, 20 str tun, 108 skin, hold 4 za samą mamone ale więcej.

Tyle kasy to ja nie mam na wydanie :) 

Po prostu chciałbym wrócić do LoLa z jakimś zapleczem run i postaci. 

Opublikowano

Chcesz 65 postaci z 15+ skinow 3 strony run nie ma jesszcze dywizji chyba trzeba meczyk rozegrac jeden

 

Mozemy na allegro sei wymienic :D 20zl psc

Opublikowano

Takie tematy powinny być z miejsca zamykane. Konto i tak może wrócić do pierwszego właściciela (tak działa support lol'a), a wtedy Ty nie będziesz mieć ani kasy, ani konta.

nlUSIa9.png

Opublikowano

Takie tematy powinny być z miejsca zamykane. Konto i tak może wrócić do pierwszego właściciela (tak działa support lol'a), a wtedy Ty nie będziesz mieć ani kasy, ani konta.

W sumie mądrze prawisz. Zobaczymy co z tego wyniknie

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...