Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie odnośnie darmowych cheatów i systemu operacyjnego


Ravdar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Zamierzam sobie na 2 koncie pograć na cheatach.

Mam teraz Windows XP i pytanie następujące:

Vista czy 7? Obie 32 bitowe.

I jaki jest najlepszy cheat darmowy teraz?­

­"Posiadasz duszę, więc nienawidzisz."

Opublikowano

Bierz 7.

 

Nie ma czegoś w stylu najlepszych darmowych, bo każdy publik jest detected po 2-3 dniach. 

Ale jak bede gral z glowa po 2 mixy dziennie to bana nie bedzie?

A 32 czy 64 rozni sie w czitach czyms?

­

­"Posiadasz duszę, więc nienawidzisz."

Opublikowano

Jeśli znajdziesz cheata, który jest UD + będziesz grał z głową tak jak mówisz to nie wyłapiesz bana ;)

A jaka wersje windowsa 7 wybraC?

­

­"Posiadasz duszę, więc nienawidzisz."

Opublikowano

­

 

Poczytaj, która Ci najbardziej odpowiada.

 

Home Premium, Ultimate czy Professional ;)

Mi to obojętnie.

W ogóle na 2 gb ram i 3.0 GHz procku opłaca sie przejsc tylko dla cheatow?

­"Posiadasz duszę, więc nienawidzisz."

Opublikowano

­

 

Przejdź dla samej wygody i chociażby gier, a nie tylko cheatów.

Ja slyszalem, ze na slabszym pc XP> 7, a ja taki mam ;x

No nic wezme najwyzej ultimate, bo chyba jest najlepsza xp

Jak wypalic iso na plyte najlepiej zeby wlozyc do napedu i instalowac bez bawienia sie itp.

­"Posiadasz duszę, więc nienawidzisz."

Opublikowano

Powiem ci tak, JEST CHEAT KTÓRY JEST PRAKTYCZNIE NIE WYKRYWALNY, SPRAWDZANY PRZEZ DŁUGI CZAS


na Windowsie 10 i to w ostatnim czasie ale powiem ci jedno


jeśli chcesz wykorzystać cheata na boty czy nieszkodliwie dla graczy to ok... ale jeśli chcesz Cheatować na Turniejach To


PIER**L SIĘ


za przeproszeniem... a windows XP to już przeszłość... nie te lata panie.


 


NAUCZ SIĘ GRAĆ A NIE CHCESZ CHEATOWAĆ LESZCZU !!!


Opublikowano

1. 2gb ram na windows 7 to trochę mało

2. 3/4 cheatów jest detected po 2-3 dniach, nawet się nie zorientujesz kiedy dostaniesz bana :D

3. większość cheatów jest na system 64bit

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...