Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Allegro - automatyczne wysyłanie wiadomości e-mail po kupnie - czy to jest możliwe?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam uprzejmie wszystkich forumowiczów,

dziś zwracam się do Was z pytaniem, które brzmi następująco "Czy jest możliwe automatyczne wysyłanie wiadomości e-mail po kupnie jakiegoś przedmiotu w serwisie Allegro?".

Przykładowa sytuacja: Janek kupił sobie buty w serwisie Allegro, kosztowało go to 149,99 zł. Po kilku sekundach od zakupu na jego mail, który podał przy kupnie przyszła nowa wiadomość, która brzmiała "Witamy, przed chwilą kupił Pan u nas przedmiot, który kosztował 149,99 zł, przesyłka zostanie wysłana w ciągu 72h. Pozdrawiamy.".

 

Czy jest to możliwe?

Proszę o odpowiedzi profesjonalistów.

 

Z wyrazami szacunku, Kamil.

 

 

P.S. Jeśli jest to nieodpowiedni dział proszę o przeniesienie tematu do poprawnego.

Opublikowano

Allegro udostępnia WebAPI, które można wykorzystać w tym celu. Ale jeżeli sam nie chcesz tworzyć takiej aplikacji, możesz skorzystać z platformy Automater.

Opublikowano

Wszystko jest w ustawieniach sprzedaży , wiadomość dla kupującego. Zawsze jest wysyłana wystarczy sobie napisać treść.

 

[NAZWA_KUPUJACEGO]

[NAZWISKO_KUPUJACEGO]

[iD_KUPUJACEGO]

[NR_PRZEDMIOTU]

[TYTUL]

[DATA_SPRZEDAZY]

[LICZBA_SZTUK]

[KWOTA_DO_ZAPLATY]

[KONTO1]

[KONTO2]

[DOSTAWA_ZAPLATA]

 

Mam np coś takiego : 

Witaj [NAZWA_KUPUJACEGO] . 


Wgrałeś moją aukcję [TYTUL] .

Dziękuję za udział w transakcji i zakup przedmiotu.
Wyślę go w ciągu jednego do trzech dni  po otrzymaniu wpłaty na konto  [KONTO1] albo PayU kwoty :  [KWOTA_DO_ZAPLATY] + koszt wysyłki (informację znajdziesz na stronie wylicytowanego przedmiotu).
Z poważaniem.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...