Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MTA - po menu startowym pojawia się czarny ekran


Hadouken!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak włączam MTA pojawia się to okienko z napisem ''play with yourself'' (coś takiego) i włącza mi się MTA. Przed aktualizacją do 1.5 wszystko było normalnie. A teraz jak mam 1.5 niby się włącza ale pojawia się czarny ekran, uznałem że jest ok bo od tej 1.5 mi się już tak MTA włączało. Ale nie pojawiało się to okienko z tymi postaciami i napisem na środku ''GTA San Andreas''. Dodam jeszcze, że jak pokazał się ten czarny ekran pojawił się kursor i jak przesuwałem nim, to po bokach kursor znikał, a jak był na środku to pojawiał się...

 

Jeszcze wczoraj MTA działało mi dobrze ;//

Opublikowano

Żadnych modów nie mam. Tryb zgodności.. nie ustawiałem. Tylko z jakim systemem mam ustawić zgodność? xD Jestem zielony i nie wiem, nie miej mi tego za złe :D.

Opublikowano

Żadnych modów nie mam. Tryb zgodności.. nie ustawiałem. Tylko z jakim systemem mam ustawić zgodność? xD Jestem zielony i nie wiem, nie miej mi tego za złe :D.

Spróbuj z Windowsem XP.

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...