Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 16 - Czy warto ją będzie kupić na pc?


Piteraskwiat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Otóż zastanawiam się nad kupnem fify 16 na PC. Czy warto kupować ją na tą platformę? Czy jednak wstrzymać się z zakupem i poczekać na kolejną część. Chodzi mi o to czy duzo zmian od 14 etc.

Liczę na waszą pomoc :-D

Piteraskwiat.png

Opublikowano

No pewnie, ja jestem zapalonym fanem FIFY i mam, aż 8 części na PC zawsze jest najgorzej jeśli chodzi o rynek transferowy (np. teraz jest wymarły)

IRcBXuaz10l20.gif

Opublikowano

Ogólnie nie polecam grać na pc, ponieważ:

 

Zryty rynek, mało kart, ciężko kogoś kupić

Dużo trainerów w pierwszej lidze

Potrzebny bardzo dobry komputer, który będzie więcej kosztował niż konsola.

 

Jeżeli już bardzo chcesz kupić na pc, to kup, bo zmian jest na prawdę dużo.

graphic.png

Opublikowano

Pewnie, że się opłaci. Skończyłem na 14, 15 nie kupowałem. Teraz czekam na 16, do kompletu Heroes 7 i można wieczorkami pograć:)

 

Co do sprzętu- 14 super chodziła na średnich na moim 9 letnim kompie, gdzie nawet YT potrafił się zwiesić:D Fify mają naprawdę fajną optymalizację, więc o to bym się nie martwił. Aczkolwiek sprawiłem sobie nowego lapka więc mi to wisi.

 

Jedynym kłopotem są trainerowcy to raz, a dwa przy uczciwej grze możesz pomarzyć o fajnym składzie. Musisz w te coinsy zainwestować, bo jak kupić grajka za 5 milionów dostając za mecz 300 coinsów?^^

Opublikowano

Jak masz konsolę ­to kupuj grę na nią. Jeśli nie, to poczekaj na 16 bo (jak na FIFĘ) jest dużo zmian. Na pewno znajdziesz gdzieś w internecie czy nawet na forum.

I zapoznaj się z wymaganiami, żeby nie było klapy.

giphy.gif ­

Opublikowano

­Dla samego multi - tak :>

Na padzie się gra wygodniej, lecz pada do pc można podłączyć na luzie.

Coinsy też są tańsze :p

­"Posiadasz duszę, więc nienawidzisz."

Opublikowano

Ja właśnie dzisiaj zamówiłem 16. Mam 13, 14, 15 i nie żałuję z żadnej z gier.

Pomimo, że na PC teraz rynek jest wymarł, to jednak przed widełkami dało się handlować.

Opłaca się kupić 16 na pc :)

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...